k2FtbBdWr1

ПП «Львів-Пак»: підприємство розширяє потужності

DSC06077

19 травня перший заступник голови обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, голова районної державної адміністрації Володимир Кирилич відвідали підприємство ПП «Львів-Пак» у селі Тартак, де відбулася презентація безвідходного деревообробного виробництва. На підприємстві облаштували комплекс виробничих потужностей – запустили котельню на альтернативних видах палива.

«Важливо, що на таких підприємствах усю продукцію, яку виробляють, підтверджують відповідним сертифікатом. Її можуть реалізовувати на території Європейського Союзу. Це реальний приклад, як український бізнес інтегрується в європейський. Дуже добре, що мова йде про продукцію доданої вартості, а не «зрізав дерево і повіз», тут є переробка, переробка і переробка. Власне, ініціативи, експорт продукції під брендом «зроблено в України», «зроблено в Львівщині» для нас є дуже важливими. Хочу подякувати вам за те, що ви  працюєте, і таким чином долучаєтеся до розвитку області і України”, – сказав Ростислав Замлинський.

Керівник області побажав, щоб тартаківці і надалі своєю працею спільно будували місцеву громаду, будували область, будували Україну.

Звертаючись до директора підприємства Андрія Кравчука Ростислав Замлинський додав: “Хочу подякувати за таку підприємницьку ініціативу, за внутрішні інвестиції, за українські. Зі свого боку, зі сторони облдержадміністрації, від імені голови облдержадміністрації Олега Синютки запевняю в повній підтримці розвитку усіх видів господарської діяльності, які будуть легальним та чесним бізнесом. Ми будемо сприяти та допомагати в чому потрібно”.

Голова райдержадміністрації Володимир Кирилич відзначив: “Перше, що впадає в очі, коли переступаєш поріг, це відчуття того, що господар підприємства має європейську ментальність.  Друге – щораз частіше ми чуємо з вуст підприємців слова подяки за ту допомогу, яку надає влада. І я хотів би подякувати обласній державній адміністрації в особі Ростислава Замлинського. Ми зустрічалися напередодні і пан Андрій  дякував за допомогу з оформлення дозвільної документації. Третій позитивний момент – сьогодні мешканці Кам’янка-Бузької проснулися і побачили, що за ніч готові вже 2 км дороги. Це для нас незвичне явище, якщо дивитися на минулі роки. Плюс через кілька днів запрацює безвіз, я думаю нам є чим потішитися. Ми потихеньку не тільки рухаємося до Європи, а й будуємо в себе повноцінну частинку Європейської спільноти. Я вам дякую за працю, адже продукція вашого підприємства є затребуваною у всіх куточках світу”.

Директор ПП «Львів-Пак» Андрій Кравчук подякував владі за сприяння у виготовлені усієї необхідної документації та за співпрацю: «За цей рік виготовлені документи на всі цехи. Тепер у нас немає жодної незареєстрованої будови, жодної будови без права власності, без права допуску до виробництва. Це все робиться завдяки позитивним змінам в країні. Ми не давали хабарів ні грішми, ні  лісом. А на рахунок доріг – всі, хто має автомобіль, задоволені. Кожен швидше заїде, менше пробиватимуться колеса, маршрутка швидше заїде. Та й у нас були такі перевізники, які при поганій дорозі на радехівському напрямку не хотіли здійснювати перевезення. Тепер до нас захочуть їхати”.

Андрій Кравчук ознайомив гостей з робочим процесом безвідходного деревообробного виробництво та переробки деревини на підприємстві.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Великі платники податків перерахували понад 14,5 мільйона гривень військового збору
Згоди від облради на проведення виборів на новій основі чекають 9 територіальних громад
До уваги внутрішньо переміщених осіб: з 1 -го липня пенсії виплачуватимуть в Ощадбанку
На Львівщині вшанують пам'ять головного командира УПА Романа Шухевича
Володимир Кирилич взяв участь в обласній skype-конференції
Законодавчі вимоги щодо робіт з пестицидами та агрохімікатами