k2FtbBdWr1

Працівників поліції Кам’янеччини привітали з професійним святом

DSC06950 - Копія

Людей, які виконують ризиковану благородну місію – стояти на захисті прав та свобод українців, боротись із злочинністю, забезпечувати порядок та громадську безпеку, сьогодні, із професійним святом – Днем Національної поліції України вітало керівництво району та міста.

Відкриваючи захід, начальник Кам’янка-Бузького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області Ігор Підлужний, привітав своїх колег зі святом, висловив глибоку вдячність за сумлінне виконання професійних обов’язків, побажав усім міцного здоров’я, благополуччя, достатку, вагомих професійних здобутків, успіхів, злагоди та миру. З професійним святом колектив привітав голова райдержадміністрації Володимир Кирилич. «Саме вам довірено виконувати завдання із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтриманні безпеки і порядку, – зазначив очільник району. – Бажаю вам витримки й наснаги, в службових справах – принциповості і наполегливості. Щоб ми пишалися своєю поліцією, а ви отримали свою головну нагороду – високий рівень довіри громадян.».

Слова вітання отримали на свою адресу служителі порядку і від заступника голови районної ради Наталії Мудрик та міського голови Олега Омеляна.

Кращі поліцейські району з нагоди професійного свята були заохочені почесними грамотами, подяками та відзнаками за віддану службу і вагомий особистий внесок у забезпеченні правопорядку.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині стартує I Міжнародний літературний фестиваль "Галицька осінь"
Софія Мусій - учасниця програми "Реалізуй себе у владі"
Вільні водні об’єкти, які можуть бути надані в оренду за результатами земельних торгів
4 жовтня о 16.00 год. голова РДА Володимир Кирилич зустрінеться із громадськістю села Ременів
Голова ЛОДА зустрівся з матерями та активістами щодо трагічного випадку у пологовому будинку
Департамент цивільного захисту ЛОДА закликає не палити сухостій