k2FtbBdWr1

Працівників ветеринарної медицини привітали з професійним святом

DSC07068 - Копія

Сьогодні ветеринарна медицина не стоїть на місці, а весь час розвивається, рухається вперед. У сучасних економічних умовах відповідальна робота охоронців здоров’я тварин і безпека продуктів харчування людей набуває нового сенсу і призначення.

Відкриваючи захід, начальник Кам’янка-Бузької районної державної лікарні ветеринарної медицини Петро Браташ, привітав своїх колег зі святом, висловив глибоку вдячність за сумлінну працю, побажав усім міцного здоров’я, благополуччя, достатку, вагомих професійних здобутків, успіхів, злагоди та миру.

Голова райдержадміністрації Володимир Кирилич щирими словами привітав працівників ветеринарної медицини Кам’янеччини, висловивши їм подяку за сумлінне виконання професійних обов’язків, забезпечення епізоотичного благополуччя, продовольчої безпеки та охорони довкілля на території нашого району.

До вітального слова приєдналася заступник голови районної ради Наталія Мудрик, депутат районної ради Оксана Шваюк.

За високий професіоналізм, недопущення гостроінфекційних захворювань в Кам’янка-Бузькому районі та з нагоди Дня працівника ветеринарної медицини було нагороджено кращих працівників ветеринарної медицини грамотами районної державної адміністрації та районної ради.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: