k2FtbBdWr1

Працюють над погашенням заборгованості з виплати заробітної плати

14

 

Працівники сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимир Келеберда та Валентина Славська працюють щодо погашення заборгованості з виплати заробітної плати працівникам житлово-комунальних підприємств у Кам’янка-Бузькому районі.

Перед працівниками підприємства КП «Кам’янкаводоканал» станом на 01.10.2013 виникла заборгованість із виплати заробітної плати в сумі 85 тис.грн. Чисельність працівників, які мають заборгованість, становить 45 осіб. Причина виникнення заборгованості: відсутність обігових коштів, ріст мінімальної заробітної плати.

З 10.02.2014 КП «Кам’янкаводоканал» з метою економії коштів для погашення заробітної плати перевели працівників на 7 годинний робочий день та провели скорочення інженерно-технічного персоналу.

Станом на 20.02.2014 КП «Кам’янкаводоканал» погасило заборгованість з виплати заробітної плати в сумі 21,0 тис.грн.

Станом на 01.02.2014 в КП «Кам’янка» виникла заборгованість з виплати заробітної плати в сумі 140,7 тис.грн. Заборгованість виникла в результаті непроплати Кам’янка-Бузькою міською радою підприємству КП «Кам’янка» актів за виконані роботи в листопаді і грудні 2013 року.

Кам’янка-Бузькою міською радою вживаються заходи для погашення заборгованості, а саме: сесією Кам’янка-Бузької міської ради, яка відбулася 17.02.2013 року, виділені кошти для підприємства КП «Кам’янка» в сумі 133,0 тис.грн. за виконані роботи в листопаді і грудні 2013 року для погашення боргу по заробітній платі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Звіт спостережної комісії при Кам'янка-Бузькій райдержадміністрації за І півріччя 2014 рік
З Днем Незалежності, Україно!
Рештки зі ймовірного поховання сина князя Данила Галицького віддадуть на експертизу ДНК
В Польщі проведуть Свято української національної пам’яті
Зустріч з працівниками сфери соціального захисту, відповідальними за комунікацію з демобілізованими ...
У випадку введення військового компоненту воєнного стану грошове забезпечення військовослужбовців пі...