k2FtbBdWr1

Президент на Львівщині ознайомився із першим в Україні електробусом «Електрон»

1

Під час робочої поїздки на Львівщину Президент Петро Порошенко ознайомився із продукцією підприємства ПрАТ «Концерн Електрон», який виробляє електробуси. Петро Порошенко проїхався містом першим в Україні електробусом «Електрон», а також поспілкувався з львів’янами.

Голова правління ПрАТ «Концерн Електрон» Юрій Бубес розповів Президенту про особливості транспортного засобу.

Електробус «Електрон» моделі Е19101 – сучасний  екологічний транспорт нового покоління, розрахований для комфортного перевезення до 100 пасажирів. Електробус сконструйований із низькою підлогою і для осіб з обмеженими можливостями в ньому передбачено відкидний пандус та місце в салоні, обладнане ременями безпеки. Пневматична підвіска електробуса має функцію «кнілінг» – зниження кліренсу електробуса для зручності посадки пасажирів.

Максимальна швидкість транспортного засобу – 70 км/год, пробіг без підзарядки батарей – понад 200 км. Акумулятори електробуса безпечні в експлуатації і мають великий ресурс. Електробус успішно експлуатується у Львові на регулярному маршруті з червня 2016 року та відмінно зарекомендував себе безперебійною роботою в зимовий період. За час експлуатації електробус перевіз близько півмільйона пасажирів. Собівартість одного кілометра пробігу складає 1,2 грн.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині планують збудувати завод з переробки твердих побутових відходів
В ЛОДА нагородили найкращих спортсменів вересня – чемпіонів Паралімпійський ігор в Ріо
Відбулася зустріч освітян Кам'янеччини з директором департаменту освіти і науки ЛОДА
«Репід Трайдент- 2017» : військових вчитимуть управляти бойовими підрозділами
Дійство для активних людей влаштують у Перемишлянах
«Проектний менеджмент – основа розвитку громади»: у Львівській ОДА триває цикл тренінгів для цільови...