k2FtbBdWr1

Президент оглянув ремонт автодороги на Львівщині: дороги – це інвестиції в економіку

1

Сьогодні, 18 серпня, під час робочої поїздки на Львівщину Президент Петро Порошенко ознайомився із ходом реконструкції доріг у Львівській області на прикладі ділянки дороги Т5-14-10 Броди – Радехів – Червоноград.

Президент наголосив, що завдяки експерименту, розпочатого у вересні минулого року, частина надходжень від митниці йде на будівництво та ремонт транспортних шляхів, що дозволило місцевій владі розпочати капітальний ремонт доріг. Зокрема, Львівська область в минулому році отримала 600 млн грн, цьогорічні надходження очікуються на рівні 1 млрд грн.

“Ми зацікавлені, щоб люди самі мали можливість впливати на збільшення надходжень від митниці і знали куди ці кошти пішли”, – сказав Петро Порошенко додавши, що цей експеримент проводиться у різних областях, зокрема на Львівщині, Волині та Івано-Франківщині, однак Львівська область є рекордсменом по збору коштів.

Глава держави також наголосив, що завдяки відновленню автомобільних шляхів змінюється на краще соціально-економічна ситуація в регіонах, збільшується кількість туристів.

“Дороги – це інвестиції в економіку, це туристи, які до нас приїжджають. Дороги – це образ України”, – зазначив Президент та додав, що “коли ми разом, коли ми об’єднані, коли ми тримаємось і ніхто нас не розколює, ми можемо не лише захищати Україну від російської агресії, захищати її суверенітет та незалежність, а й підвищувати рівень життя”.

В свою чергу, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка наголосив, що завдяки експерименту по залученню коштів від надходжень від митниці, значно покращилася ситуація із фінансуванням і, відповідно, з виконанням робіт. Він висловив сподівання, що цей експеримент буде продовжено і наступного року, що дозволить завершити капітальний ремонт основних автошляхів цілого західного регіону України. В якості позитивного прикладу голова Львівської ОДА навів дорогу, яка була відремонтована до гірськолижного курорту Славське, що дозволило значно збільшити кількість відпочиваючих минулого туристичного сезону.

Главі держави були представлені план-графік виконання робіт реконструкції доріг у Львівській області та технології, які використовуються під час створення нового дорожнього покриття.

Додамо, що дорога Броди-Червоноград має протяжність у 81,1 км та відноситься до ІІІ-ї технічної категорії і має ширину проїзної частини 8 м. Вартість ремонтних робіт складає 456,4 млн грн. Ремонт дороги проводиться за сучасними технологіями, апробованими в багатьох європейських країнах.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: