k2FtbBdWr1

Президент підписав Закон України “Про освіту”

1

Президент України підписав Закон України № 2145-VІІІ “Про освіту”, прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року.

Ухвалення цього Закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню  реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору.

«Це – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої», – зазначив Петро Порошенко.

Президент особливо наголосив, що закон підвищує роль державної української мови в освітньому процесі. Закон забезпечує рівні можливості для всіх, бо гарантує кожному випускнику високий рівень володіння мовою, необхідний для успішної кар’єри в Україні.

В той же час Глава Держави підкреслив важливість неухильного дотримання при здобутті освіти  гуманітарних прав національних меншин, які проживають на території України.

«Україна демонструвала й надалі демонструватиме таке ставлення до прав національних меншин, яке відповідає нашим міжнародним зобов’язанням, перебуває в гармонії з європейськими стандартами і є взірцем для сусідніх країн», – наголосив Петро Порошенко.

Президент також  звернувся до Міністерства закордонних справ та  Міністерства освіти – провести необхідні консультації з європейськими партнерами, в тому числі з Радою Європи.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Відбулося обласне спортивне свято “Старти надій” серед неповносправних дітей
Львівський мобільний госпіталь надав допомогу пораненим полоненим
Учасники військово-польового табору "Патріот" ознайомили з основами військової справи
Як здійснюється нарахування оплати за газ для побутових споживачів Львівщини
На Львівщині студенти-медики урочисто склали клятву Гіпократа
Львівщина у п’ятірці лідерів найкомфортніших регіонів для ведення бізнесу в Україні