k2FtbBdWr1

Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля

1

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Указу Президента України від 6 серпня 1998 року № 855/98 «Про День довкілля», з метою поліпшення стану довкілля, озеленення, прибирання, благоустрою населених пунктів району, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення, на виконання розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 05.03.2018 №191/0/5-18 «Про проведення місячника озеленення, прибирання і благоустрою і Дня довкілля»:

  1. Провести в районі з 12 березня до 5 квітня 2018 року місячник озеленення, прибирання, благоустрою.
  2. Провести 24 березня 2018 року загальнорайонну толоку.
  3. Створити районну робочу групу для організації проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля та затвердити її склад згідно з додатком 1.
  4. Затвердити заходи з проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля (далі – заходи), що додаються.
  5. Відповідальним виконавцям заходів інформувати відділ інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації про проведену роботу з наростаючим підсумком щосереди до 17.00 год. і подати кінцевий звіт до 11 квітня 2018 року за встановленими формами згідно з додатками 2, 3 та аналітичну записку.
  6. Відділу інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації підсумувати результати виконання заходів і подати департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації до 12 квітня 2018 року.
  7. Фінансування запланованих заходів проводити в межах кошторисних призначень місцевих бюджетів.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації А. Вашківського.

       Голова                                                                                     В.І.Кирилич

    

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині завершилось голосування на виборчих дільницях
Львівщина налагоджуватиме економічну спіпрацю зі Словацькою Республікою
В області реалізовуватимуть Національну стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства
Торік на будівництво та реконструкцію об’єктів охорони здоров’я скерували майже 17 млн грн
В області тривають громадські обговорення щодо прийому львівського сміття
На Львівщині прощаються із загиблим Героєм Мар’яном Найдою