k2FtbBdWr1

Про проведену роботу із малозабезпеченими сім’ями та внутрішньо переміщеними особами

DSC07779 - Копія

Працівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з фахівцями районного центру зайнятості щосереди  об 11 год. 30 хв. проводять семінари для членів малозабезпечених сімей. Під час зустрічей ознайомлюють присутніх з перевагами участі у пілотному проекті «Рука допомоги». Йдеться про працевлаштування безробітних отримувачів державної соцдопомоги та внутрішньо переміщених осіб. Державні службовці надають інформацію щодо пріоритетних видів підприємницької діяльності у Львівській області шляхом отримання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі.

Станом на 18 вересня 2017 року 76 осіб взяли участь у спільних семінарах. Про це 11 жовтня під час засідання Колегії райдержадміністрації поінформувала заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Юремчук.

Крім членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб до участі у семінарах запрошувалися особи, які отримують щомісячну компенсаційну виплату непрацюючій особі, яка здійснює догляд за інвалідом  І групи або за особою, яка досягла 80-річного віку.

Станом на 18 вересня 2017 року 12 членів малозабезпечених сімей виявили бажання взяти участь у пілотному проекті, з них за видами участі у проекті:

  • отримання фінансової допомоги – 1 особа;
  • з метою працевлаштування – 11 осіб.

Як зазначила директор Кам’янка-Бузького районного центру зайнятості Оксана Довганик, головна мета пілотного проекту, який реалізовується на Харківщині, Полтавщині та Львівщині, — вивести малозабезпечені сім’ї та переселенців із стану бідності шляхом допомоги у працевлаштуванні або у започаткуванні власної справи. Використовуються механізми пільгового працевлаштування малозабезпечених, передбачених законом «Про зайнятість населення», їх тимчасову зайнятість через оплачувані громадські роботи, а також надання безвідсоткової поворотної фінансової допомоги для започаткування власного бізнесу.

Безвідсоткова фінансова допомога для учасників пілотного проекту надається шляхом оплати рахунків на придбання обладнання та матеріалів. Розмір такої допомоги — понад 60 тисяч гривень.

Працівники управління соціального захисту населення та районного центру зайнятості проводять широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення району про реалізацію пілотного проекту «Рука допомоги»  шляхом  розповсюдження інформаційних листівок та плакатів, розміщення  інформації на  стендах та сайті РДА, а також особистого інформування всіх громадян, які звертаються за призначенням державної соціальної допомоги.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: