k2FtbBdWr1

Про реалізацію мікропроектів на Кам’янеччині

6

Цього року в районі заплановано реалізувати 27 мікропроектів. Вони ввійшли до переліку переможців в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку Львівської області. Слід відмітити, що з метою активізації роботи задля максимального освоєння бюджетних коштів та виконання робіт у літній період, конкурсною радою Львівської обласної ради прийнято рішення щодо можливості вилучення з числа переможців тих проектів, по яких не буде розпочато роботи до 30 червня 2016 року за власні кошти.

За інформацією місцевих рад та галузевих відділів, станом на 30.06.2016 року усіма розпорядниками бюджетних коштів укладено угоди з підрядними організаціями.

– З метою успішної реалізації мікропроектів на території району наполегливо рекомендуємо об’єднати зусилля відповідальних працівників місцевих рад та галузевих відділів, управлінь райдержадміністрації. Керівникам, розпорядникам бюджетних коштів необхідно визначитись, в який спосіб будуть надані кошти на фінансування, – наголосив голова РДА Володимир Кирилич під час наради з головами місцевих рад.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

"Служба112" прийматиме скарги на перевізників-порушників
Проведено інтегрований психолого-педагогічний семінар-практикум 
Новояворівськ прийматиме відкритий чемпіонат Львівської області з фігурного катання
Учителів запрошують до участі у Міжнародному конкурсі «Українознавчі пріоритети навчально-виховного ...
З робочою поїздкою у Сілецьку сільську раду
Налагодження конструктивного діалогу з громадою – одне з першочергових завдань керівництва району