k2FtbBdWr1

Проведено флешмоб «Молодь за легальний заробіток», «Скажемо – ні заробітній платі в конвертах»

1

Сьогодні спеціалістами Кам’янка-Бузького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області в м. Кам’янка-Бузька проведено флешмоб «Молодь за легальний заробіток», «Скажемо – ні заробітній платі в конвертах».
Захід став чудовим нагадуванням громадянам про їхні трудові права та наслідки порушення цих прав роботодавцями. Учасники флешмобу закликали до активної громадської позиції в питаннях працевлаштування та оплати праці, демонструючи плакати із застереженням щодо загроз, які несе з собою заробітна плата «в конверті».
Мета:привернути увагу громадськості до проблем нелегальних трудових відносин та “тіньової” зарплати. Адже, тінізація доходів і зайнятості негативно впливає на соціальну захищеність громадян та стан надходження коштів до бюджету Фонду. “Сіра” заробітна плата, яку маскують за офіційними трудовими відносинами й виплачують на рівні мінімальної, або нижче за неї, приховує в собі великі фінансові резерви для надходжень до Пенсійного фонду та сплати податків.
Сподіваємося, ці заходи привернуть увагу громадян до таких актуальних питань, як зарплата у “конверті”, яка позбавляє працівника можливості отримувати соціальні виплати сьогодні та забезпечити собі пенсію в майбутньому.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Легалізація заробітної плати та веб-портал електронних послуг як засіб контролю за соціальними внеск...
До уваги пенсіонерів! Кам’янка-Бузьке об’єднане управління Пенсійного фонду ро'зяснює
Проведено навчальний семінар з учнями вищого професійного училища №71
Роз’яснення переваг сплати єдиного внеску
Кам’янка-Бузьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду завершено фінансування пенсійних виплат за ...
Кам’янка-Бузьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області розпочато фіна...