k2FtbBdWr1

Проведено нараду щодо функціонування установ району в умовах утворення об’єднаної територіальної громади

DSC08094

7 листопада голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провів робочу нараду за участі голови районної ради Тараса Келеберди, першого заступника голови райдержадміністрації Андрія Вашківського, заступника голови райдержадміністрації Михайла Мазяра, голови Кам’янка-Бузької міської ради Олега Омеляна, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, головних розпорядників коштів районного бюджету.

«Головна мета сьогоднішньої наради – обговорення організаційних питань, які постають перед нами з моменту створення Кам’янка-Бузької об’єднаної територіальної громади, – зазначив голова райдержадміністрації Володимир Кирилич. – Без вирішення цих важливих питань, ми не зможемо здійснювати фінансування більшості закладів бюджетної сфери». Також очільник району зазначив, що райдержадміністрація має за мету обрати безболісний шлях перерозподілу соціально-культурних установ та послуг, які надаються жителям міста і району.

Начальник управління фінансів районної державної адміністрації Людмила Барила озвучила основні аспекти та вимоги бюджетного законодавства щодо формування місцевих бюджетів на наступний рік.

Про зміни щодо функціонування медичних закладів та їх фінансування за умови створення Кам’янка-Бузької ОТГ доповів в. о. головного лікаря центральної районної лікарні Роман Кучерепа.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Андрій Загайко, директор районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Олександра Кравець, директор районного територіального центру соціального обслуговування Марія Коваль проінформували присутніх про надання соціальних та інших послуг жителям громад.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Ковтало розповів про організацію навчального процесу, підвезення дітей у громаду району тощо.

Як будуть функціонувати заклади культури інформувала завідувач сектору культури Любов Водоніс.

У ході наради обговорено вкрай важливе питання для сьогодення району та майбутньої громади щодо передачі та, власне, переліку об’єктів, які об’єднана громада спроможна буде утримувати у подальшому.

За підсумками наради голова райдержадміністрації Володимир Кирилич дав низку доручень щодо розробки механізмів передачі окремих установ на баланс територіальної громади. Володимир Ігорович акцентував увагу на тому, що завдання районної влади та керівників громад на місцях полягає у правильній організації роботи, щоб населення не відчуло дискомфорту в отриманні освітніх, медичних, соціальних послуг в цілому. Тому необхідно спрацювати на випередження – прийняти відповідні рішення сесій районної ради, з метою затвердження районного бюджету на 2018 рік до завершення поточного року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Військові зі Львівщини відкрили та освятили на Луганщині каплицю Архистратига Михаїла
Історико-краєзнавчому музею селища Добротвір – 20 років
Проведено інтегрований психолого-педагогічний семінар-практикум 
Стриянин Василь Іваницький успішно дебютував на Чемпіонаті Європи
Представниця Львівщини – володарка «золота» юніорського чемпіонату Європи з легкої атлетики
Експортний потенціал Львівщини представили у двомовному каталозі