k2FtbBdWr1

Проводиться добровільне залучення громадян до вступу на військову службу за контрактом у 3-й батальйон територіальної оборони

1400766937_2222222

Голова райдержадміністрації підписав розпорядження «Про організацію роботи із добровільного залучення громадян до вступу на військову службу за контрактом у 3-й батальйон територіальної оборони в Кам’янка-Бузькому  районі». Головам виконкомів місцевих рад спільно з Радехівсько-Кам’янка-Бузьким об’єднаним районним військовим комісаріатом слід організувати роботу щодо інформування населення Кам’янка-Бузького району з питань формування військової частини територіальної оборони, її комплектування військовослужбовцями за контрактом з числа громадян, які раніше не проходили військової служби, та військовозобов’язаних, придатних до військової служби за станом здоров’я та рівнем освіти.

 Головному лікарю Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні  Ковальчуку О.А. необхідно забезпечити роботу постійно діючої позаштатної військово-лікарської комісії Радехівсько-Кам’янка-Бузького об’єднаного районного військового комісаріату  з відбору зазначених кандидатів кваліфікованим медичним персоналом.

 Визначити лікувальні заклади для забезпечення медичного обстеження кандидатів на військову службу за контрактом у 3-му батальйоні  територіальної оборони та забезпечити безкоштовний медичний огляд в центральній  районній лікарні для обстеження громадян, які виявили бажання служити у 3-му батальйоні  територіальної оборони.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: