k2FtbBdWr1

«Prozorro» за півроку 2017-го: Львівщина шоста в Україні у рейтингу за кількістю закупівель

1

У системі закупівель «Prozorro» за перші півроку 2017-го Львівщина піднялась на 5 позицій в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і зараз займає 6 місце в рейтингу. Загальна кількість закупівель у цей період склала 21 773.  

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив директор департаменту економічної директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

« В той же час – Львівщина піднялась на три пункти у рейтингу за очікуваною вартістю закупівель. Так, зараз ми у рейтингу на 3-му місці. Тут потрібно сказати, що основним критерієм таких місць областей у рейтингу є платоспроможність. Насправді Львівська область сьогодні виглядає достатньо фінансово спроможною. Не тільки у контексті власних фінансових можливостей, але й в плані того, що ми отримуємо серйозні фінансові транші з державного бюджету на реалізацію інфраструктурних проектів» – зазначив Роман Филипів.

Тож завдяки системі  «Prozorro»  за перше півріччя 2017 року Львівщина зекономила 1 млрд 106 млн гривень бюджетних коштів. У 2016 році за цей період зекономили майже півмільярда гривень. Найбільше економити дозволили тендерні закупівлі.

Детальніше з рейтингом можна ознайомитись тут.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Попередження правопорушень серед неповнолітніх
В'ячеслав Кириленко: Форум видавців у Львові – найбільша книжкова подія в Україні
Робоча зустріч з проведення інвентаризації гідротехнічних споруд на штучних водних об’єктах Кам'янеч...
Відбулася нарада заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи
Річний план Громадської ради затвердили під час засідання
Президент: День захисника України – це свято і чоловіків, і жінок, які боронять нашу державу