k2FtbBdWr1

«Prozorro» за півроку 2017-го: Львівщина шоста в Україні у рейтингу за кількістю закупівель

1

У системі закупівель «Prozorro» за перші півроку 2017-го Львівщина піднялась на 5 позицій в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і зараз займає 6 місце в рейтингу. Загальна кількість закупівель у цей період склала 21 773.  

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив директор департаменту економічної директор департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

« В той же час – Львівщина піднялась на три пункти у рейтингу за очікуваною вартістю закупівель. Так, зараз ми у рейтингу на 3-му місці. Тут потрібно сказати, що основним критерієм таких місць областей у рейтингу є платоспроможність. Насправді Львівська область сьогодні виглядає достатньо фінансово спроможною. Не тільки у контексті власних фінансових можливостей, але й в плані того, що ми отримуємо серйозні фінансові транші з державного бюджету на реалізацію інфраструктурних проектів» – зазначив Роман Филипів.

Тож завдяки системі  «Prozorro»  за перше півріччя 2017 року Львівщина зекономила 1 млрд 106 млн гривень бюджетних коштів. У 2016 році за цей період зекономили майже півмільярда гривень. Найбільше економити дозволили тендерні закупівлі.

Детальніше з рейтингом можна ознайомитись тут.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Допомагаємо і словом, і ділом
Нацгвардійці під час спільних навчань "Фіарлес гардіан – 2015" відпрацьовують дії у складі...
Соціально-економічне становище Львівщини : приріст у сільському господарстві та промисловості у перш...
На Львівщині вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні Олега Ушневича та Богдана Ільківа
Українці зможуть оформити право на власне будівництво онлайн
У Львівській ОДА презентували проект обласного бюджету на 2019 рік