k2FtbBdWr1

Райони Львівщини активно презентують мистецький потенціал

1

З початку року департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації у співпраці зі структурними підрозділами з питань культури райдержадміністрацій ініціює та провадить політику урізноманітнення культурного дозвілля для мешканців області. Про це повідомила директор департаменту Христина Береговська.

“Пріоритетами у 2016 році в галузі культури є активізація роботи народних домів області. Це і проведення заходів у самих народних домах, і організація культурної програми для мешканців села різних вікових категорій у місті Львові та інших місцях культурної і туристичної привабливості”, –  зазначила Христина Береговська.

За її словами, важливим акцентом роботи є увага до художньої самодіяльності. Так у квітні 420 аматорських художніх колективів презентували мешканцям Львівщини 247 мистецьких програм, а у травні – 569 цікавих творчих проектів. Найбільш активними серед районів були Жовківський, Миколаївський, Дрогобицький, Турківський, Бродівський райони.

Також згідно проведеного аналізу роботи народних домів, збільшилася кількість мистецьких заходів, проведених самими народними домами. Так, до прикладу, у лютому в народних домах області провели 2130 заходів, у березні – 2395,  у квітні – 4329, у травні – 4453. Активно працюють народні доми у Буському, Дрогобицькому, Мостиському, Радехівському та Турківському районах.

Ще одна нова ініціатива департаменту, започаткована у 2016 році з метою активізації мистецького життя – творчі звіти колективів художньої самодіяльності у Львові. Від початку року уже відбулися звіти Бродівського, Стрийського та Городоцького районів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина отримала субвенцію для пільг і субсидій на придбання твердого палива і скрапленого газу
Представники влади та громадськості вшанували пам'ять Ольги Басараб
На Львівщині розпочали виплату пенсій та грошових допомог за квітень
Оголошено конкурс на участь у програмі молодіжного обміну "Краків: осягнення міста"
Понад 360 авторів і літературознавців та близько 1000 учасників: стартував Форум видавців
На Львівщині обговорять проекти державно-приватного партнерства