k2FtbBdWr1

Райони Львівщини активно презентують мистецький потенціал

1

З початку року департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації у співпраці зі структурними підрозділами з питань культури райдержадміністрацій ініціює та провадить політику урізноманітнення культурного дозвілля для мешканців області. Про це повідомила директор департаменту Христина Береговська.

“Пріоритетами у 2016 році в галузі культури є активізація роботи народних домів області. Це і проведення заходів у самих народних домах, і організація культурної програми для мешканців села різних вікових категорій у місті Львові та інших місцях культурної і туристичної привабливості”, –  зазначила Христина Береговська.

За її словами, важливим акцентом роботи є увага до художньої самодіяльності. Так у квітні 420 аматорських художніх колективів презентували мешканцям Львівщини 247 мистецьких програм, а у травні – 569 цікавих творчих проектів. Найбільш активними серед районів були Жовківський, Миколаївський, Дрогобицький, Турківський, Бродівський райони.

Також згідно проведеного аналізу роботи народних домів, збільшилася кількість мистецьких заходів, проведених самими народними домами. Так, до прикладу, у лютому в народних домах області провели 2130 заходів, у березні – 2395,  у квітні – 4329, у травні – 4453. Активно працюють народні доми у Буському, Дрогобицькому, Мостиському, Радехівському та Турківському районах.

Ще одна нова ініціатива департаменту, започаткована у 2016 році з метою активізації мистецького життя – творчі звіти колективів художньої самодіяльності у Львові. Від початку року уже відбулися звіти Бродівського, Стрийського та Городоцького районів.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Віряни спільно з Патріархом Філаретом молилися на прощі у Заглині, що на Львівщині
Для покращення якості надання адміністративних послуг населенню району
В області напрацюють концепцію поводження зі сміттям, - засідання робочої групи парламентського комі...
"Сьогодні є всі передумови для подальшого покращення стосунків українського та польського народ...
Випускники ПТУ та коледжів складатимуть ЗНО
Володимир Кирилич провів особистий прийом громадян