k2FtbBdWr1

Райони Львівщини проінвентаризують усі захисні споруди цивільного захисту

DSC_6203_1421835697_613x408.81086803105_3_0

Голова Львівської ОДА Олег Синютка під час проведення збору керівного складу цивільного захисту Львівської області за підсумками роботи у 2014 році доручив керівникам райдержадміністрацій та головам міських рад міст обласного значення до 1 лютого цього року розробити графіки проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, а також відновлення або ремонту пожежних гідрантів.

“Недопустимо, щоб в час неоголошеної війни, яка ведеться на сході нашої держави, захисні споруди були у незадовільному стані. Ми повинні поступово, крок за кроком, протягом цього року привести їх у готовність до використання за призначенням. Мешканці області повинні знати, що, не дай Боже, надзвичайної ситуації, вони матимуть надійне укриття”, – наголосив О. Синютка.

Окрім того, керівник області наголосив на підвищенні екологічної культури населення, враховуючи проблемне питання з сезонним випалюванням торішньої трави, яка призводить до пожеж. Також голова ОДА звернув увагу на забезпечення всіх адмінтериторій резервом матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Олег Синютка подякував керівному складу цивільного захисту за злагоджену та якісну роботу. “Однак, є деякі питання, які ми ще повинні спільно відпрацювати”, – резюмував голова Львівської ОДА.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: