k2FtbBdWr1

Райони Львівщини проінвентаризують усі захисні споруди цивільного захисту

DSC_6203_1421835697_613x408.81086803105_3_0

Голова Львівської ОДА Олег Синютка під час проведення збору керівного складу цивільного захисту Львівської області за підсумками роботи у 2014 році доручив керівникам райдержадміністрацій та головам міських рад міст обласного значення до 1 лютого цього року розробити графіки проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, а також відновлення або ремонту пожежних гідрантів.

“Недопустимо, щоб в час неоголошеної війни, яка ведеться на сході нашої держави, захисні споруди були у незадовільному стані. Ми повинні поступово, крок за кроком, протягом цього року привести їх у готовність до використання за призначенням. Мешканці області повинні знати, що, не дай Боже, надзвичайної ситуації, вони матимуть надійне укриття”, – наголосив О. Синютка.

Окрім того, керівник області наголосив на підвищенні екологічної культури населення, враховуючи проблемне питання з сезонним випалюванням торішньої трави, яка призводить до пожеж. Також голова ОДА звернув увагу на забезпечення всіх адмінтериторій резервом матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Олег Синютка подякував керівному складу цивільного захисту за злагоджену та якісну роботу. “Однак, є деякі питання, які ми ще повинні спільно відпрацювати”, – резюмував голова Львівської ОДА.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Облдержадміністрація співпрацює з силовими органами області, аби вчасно попередити ймовірні конфлік...
На Львівщині про дітей загиблих бійців АТО дбають кваліфіковані волонтери
На сесії заслухали звіти комунальників щодо вирішення сміттєвої проблеми
Студенти Академії лідерства долучаються до реалізації проектів департаментів Львівської ОДА
Із початку року Львівщина отримала понад 8 млн грн субвенції для дітей-сиріт
Свято української національної пам’яті пройде у Перемишлі