k2FtbBdWr1

Рейтинг соціально-економічного розвитку районів: лідирує Пустомитівщина

1

У Львівській ОДА підвели підсумки моніторингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення Львівщини. Станом на 1 грудня у цьому рейтингу впевнено лідирує Пустомитівський район. Високі результати роботи у минулому місяці продемонстрували також Стрийський та Кам’янка-Бузький райони, які посідають у рейтингу другу та третю сходинку відповідно. А от найгірші показники зафіксовано у Турківському, Самбірському та Старосамбірському районах.

Про це повідомила заступник начальника управління економіки та стратегічного розвитку Львівської обласної державної адміністрації Валентина Москаленко.

Щодо рейтингу міст обласного значення, то, за словами Валентини Москаленко, прогнозовано очолює його Львів, на другій та третій сходинці – Моршин й Трускавець відповідно. Аутсайдерами рейтингу є міста Дрогобич і Борислав.

“У щомісячну рейтингову оцінку районів та міст обласного значення внесено зміни, – зауважила Валентина Москаленко. – Насамперед змінилась методика підрахунку оцінки. Також збільшилась кількість показників, які ми враховуємо під час укладання рейтингу. Зокрема, додались такі показники як податковий борг, будівництво, прямі іноземні та капітальні інвестиції, прийняте в експлуатацію житло”.

Загалом райони оцінювали за 30 показниками. Окрім вищезгаданих даних, враховувалися також показники бюджету, в тому числі  основних податків, розвитку промисловості, реєстрації бізнесу.

До речі, усі показники рейтингу розбиті на тематичні групи: економічна ефективність та інвестиції, ринок праці, гаряча лінія 112, бюджетно-податкова політика.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Голова Львівської ОДА Ірина Сех звернулась до Міністра оборони щодо підтримки бійців 24 окремої меха...
Районний фестиваль духовної хорової пісні «Слава во вишніх Богу»
Керівник області закликав громадян повідомляти про будь-які провокації на травневі вихідні
Львівська ОДА ініціює проголошення 2016-го роком Івана Франка
Звернення до Українського народу у зв’язку з Днем пам’яті Героїв Крут
До Дня Захисника України у Львівській опері відбулася урочиста академія