k2FtbBdWr1

Рівень злочинності на Львівщині знизився майже на 17%

1

Спільними зусиллями правоохоронних органів, органів місцевого самоврядуванням та виконавчої влади закріплено позитивну тенденцію до зменшення рівня злочинності, загалом покращено криміногенну ситуацію в області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області за результатами координаційної наради керівників правоохоронних органів Львівщини.

При цьому, зменшилася кількість особливо тяжких злочинів на 26%, середньої тяжкості – на 21%, а також злочинів невеликої тяжкості – на 39%.Окрім іншого, обговорили захист фінансово-економічних інтересів держави, злочини, що вчиняють на залізниці та роботу патрульної поліції.

Наголошено на необхідності активізації діяльності всіх правоохоронних органів щодо викриття злочинів у земельній, лісовій та бюджетній сферах, паливно-енергетичному комплексі, а також пов’язаних з корупцією та хабарництвом.

За підсумками наради розроблено спільні заходи та визначено конкретні завдання на найближчий час, що матимуть реальний вплив на стан законності у регіоні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Львівщина отримала 190,7 млн грн субвенції на виплату державних допомог
Основні цифри та факти за тиждень, - інформує Львівська ОДА
День Славське 2017: етнопрограма та святковий концерт
На Жовківщині відбувся семінар щодо протидії всихання соснових насаджень
Учнів та студентів запрошують до участі у міжнародному фестивалі «Литовська феєрія»
На Львівщині відбудуться громадські слухання стосовно ситуації із фермерським господарством "Ше...