k2FtbBdWr1

Ростислав Замлинський зустрівся з бійцями АТО Кам’янеччини

DSC05986 - Копія

12 травня перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський та голова райдержадміністрації Володимир Кирилич провели зустріч з демобілізованими військовослужбовцями та сім’ями діючих військових, які зараз перебувають у зоні проведення антитерористичної операції. На заході також були присутні керівники та представники районного військового комісаріату, управління соціального захисту населення, охорони здоров’я, пенсійного фонду, Держгеокадастру.

Розпочинаючи зустріч, голова Кам’янка-Бузької райдержадміністрації Володимир Кирилич зазначив, що мета даної зустрічі ознайомитися із проблемами демобілізованих воїнів та учасників бойових дій АТО, почути їх думки та забезпечити виконання назрілих питань органами влади всіх рівнів. Адже володіючи необхідною інформацією, набагато легше оперативно реагувати на ті чи інші проблеми.

Перший заступник голови ОДА Ростислав Замлинський озвучив, що такі зустрічі відбуваються у районах за дорученням голови облдержадміністрації Олега Синютки та мають за мету на місцях обговорити проблеми і потреби військових та їхніх сімей. Наголосив, що облдержадміністрація докладає максимум зусиль, щоб максимально спростити процедуру надання учасникам АТО всіх послуг та пільг, які передбачено законом.

У ході зустрічі учасниками АТО та членами їх сімей були підняті питання щодо виділення земельних ділянок під будівництво та ведення особистого селянського господарства, медичного забезпечення, безкоштовного забезпечення ліками за рецептом лікаря, упорядкування особистих документів, оздоровлення учасників АТО та членів їх сімей, надання матеріальної допомоги, термінів та вартості оформлення права власності на земельну ділянку, започаткування власного бізнесу. Також учасники АТО озвучили, що часто не можуть скористатися пільговим проїздом у громадському транспорті.

На завершення зустрічі перший заступник голови облдержадміністрації наголосив, що керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації зобов’язані в першочерговому порядку реагувати на звернення учасників АТО та надавати всіляку допомогу та підтримку. Також дав завдання соціальним службам максимально донести до кожного демобілізованого учасника АТО інформацію про всі пільги, допомоги та інші гарантовані їм права і можливості. Скласти та довести до відома військовослужбовців графік проведення профілактичних обстежень.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Найкращим спортсменом Львівщини у березні визнали Маркіяна Івашка
Представниця Львівщини Юлія Ткач отримуватиме стипендію НОК України для підготовки до Ігор XXXІ Олім...
На Львівщині відзначатимуть 72-гу річницю створення Української Головної Визвольної Ради
На Львівщині зафіксували понад 200 пожеж в екосистемах: до відповідальності притягнуто 82 особи
У Львові обговорили стан та перспективи розвитку бібліотечної галузі області
На Львівщині розпочався відбір кандидатів до національної збірної Ігор Інвіктус 2017