k2FtbBdWr1

Ростислав Замлинський зустрівся з польськими журналістами

1

28 жовтня, перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський зустрівся з польською делегацією журналістів, які в рамках промотору протягом п’яти днів перебували на Львівщині.

Вітаючи гостей, Ростислав Замлинський попросив польських журналістів донести інформацію про те, що Львівщина – є безпечним місцем для проведення часу і про реальний стан справ в Україні.

Говорячи про туристичний потенціал Львівщини, посадовець розповів про запровадження веловагонів та прокладання нових маршрутів для туристів, зокрема веломаршрути.

“На Львівщині сконцентровано 25% всіх пам`яток архітектури, які є в Україні. Тому цей факт буде дуже цікавим тим, хто займається таким видом туризму”, – наголосив Ростислав Замлинський.

Перший заступник голови ЛОДА, відповідаючи на численні питання представників ЗМІ, торкнувся теми розбудови митних переходів, залізничного сполучення Львівщини з Польщею, співфінансування з обласного бюджету міжнародних проектів, інтернетизації шкіл, виділення цьогоріч 2 млрд грн на ремонт доріг та ін.

Наприкінці зустрічі Ростислав Замлинський через польські ЗМІ запросив бізнес Польщі до співпраці та взяти участь у 16-му Міжнародному економічному форумі, який 3-4 листопада відбудеться у Львові.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: