k2FtbBdWr1

Розвиток громадянського суспільства – ключовий напрям співпраці Львівської ОДА з громадськими організаціями

1

Сьогодні, 12 січня, у Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар“Децентралізація:перспективи, проблеми і роль громадських організацій”.

Під час заходу порушили питання розвитку громадянського суспільства, розглянули результати реалізації проектів в об’єднаних територіальних громадах.

Начальник відділу молодіжної політики Львівської ОДА Юрій Горун зосередив увагу присутніх на активній співпраці влади з громадськими організаціями.

“На Львівщині молодь є дуже активною, щороку ми презентуємо конкурси для громадських організацій, зокрема, цьогоріч департамент внутрішньої та інформаційної політики представив два конкурси, і ми очікуємо креативних проектів та ідей. Також в облдержадміністрації проводимо безкоштовні тренінги, лекції не лише для представників громадських організацій, але й усіх охочих. Це виступи на теми самоосвіти, конфліктології, менеджменту. Ми акцентуємо увагу на розвитку громадянського суспільства”, –  зазначив Юрій Горун.

Також в межах учасники поділились ідеями щодо перезавантаження діяльності громадських організацій під потреби новостворених громад.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У серпні стартує Всеукраїнський профілактичний рейд "Урок"
До Днів Європи у дворику Львівської ОДА організують французький вечір
Голова ЛОДА перевірив як ремонтують об’єкти регіонального розвитку Сколівщини
Спалювання сухої трави, стерні та відходів може призвести до трагедії
Ярмарка МГО: молодь запрошують долучитися до організації заходу
17 жовтня голова райдержадміністрації зустрінеться з громадськістю Сілецької сільської ради (с. Дол...