k2FtbBdWr1

Щодо проведення ІIІ Всеукраїнського конкурсу шкільної форми

Повідомляємо, що під час проведення Міжнародного  фестивалю моди Kyiv Fashion, що проходитиме з 18 по 21 лютого 2014 року,  в рамках Всеукраїнського проекту «Стиль сучасної школи» за підтримки Кабінету міністрів України буде проведено:

ІІI Всеукраїнський Конкурс на кращі зразки шкільної форми у номінаціях: «Шкільний стиль», «Святковий настрій»;

           Круглий стіл з питань розвитку та виробництва товарів шкільного асортименту за участю виробників  та представників центральних органів виконавчої влади.

Мета проекту – підтримка та популяризація вітчизняних виробників  шкільного одягу та взуття,  демонстрація нових ідей, індивідуальних бачень дизайнерів, сучасних тенденцій та напрямків розвитку моди  дитячого асортименту шкільного віку.

         Конкурс відбудеться 20 лютого 2013 року об 11.30 за адресою: м. Київ, вул. Салютна, 2-Б, пав.1.

        Українська асоціація підприємств легкої промисловості «Укрлегпром»  та ТОВ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» запрошують  прийняти участь провідних підприємств регіону у вказаних заходах Всеукраїнського проекту «Стиль сучасної школи».

Інформація щодо умов  участі у Всеукраїнському проекті «Стиль сучасної школи», Положення  про  IІІ Всеукраїнський конкурс на кращі зразки шкільної форми «Стиль сучасної школи», заявка учасника розміщені на сайті WWW.UKRLEGPROM.ORG.UA

Контакти : (044) 428-76-42; 528-14-24;  e-mail:  izovit@uctk.kiev.ua; ukrlegprom @nbi.com.ua

Просимо поширити вказану інформацію серед зацікавлених підприємств та організацій області.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: