k2FtbBdWr1

Щодо проведення китайського інвестиційно-торгівельного ярмарку

8-11 вересня 2014 року в м. Сямень (КНР) відбудеться 18-ий Китайський інвестиційно-торгівельний ярмарок «CIFIT». Захід проводиться для сприяння політики капіталовкладень, розвитку національної та регіональної економіки, збільшення економічного і торгового обороту країни. Програма «CIFIT» передбачає інвестиційну та торгівельну виставку, міжнародний інвестиційний форум,  серію семінарів з актуальних питань, розгляд інвестиційних проектів у форматі «B2B».

«CIFIT» 2014 – оптимальна можливість детально дізнатися про тенденції інвестиційного клімату Китаю та інших країн, налагодити багатостороннє співробітництво з компаніями. Основні теми «CIFIT»: «Як залучити прямі іноземні інвестиції» і «Як вийти на світовий ринок». Крім презентацій на тему інвестицій в Китаї, свої проекти представлять  іноземні агентства з Європи, Азії, США.

У разі зацікавленості за додатковою інформацією щодо участі у 18-тому Китайському міжнародному інвестиційно-торговельному ярмарку необхідно звернутись до Посольства Китайської Народної Республіки в Україні: Землянський провулок, 11, м. Київ.Телефон: (044) 284-77-10.Факс: (044) 284-80-40. Веб-сайти: :www.chinafair.org.cn ; www.iiforum.org.

Відділ інвестиційної діяльності облдержадміністрації просить розповсюдити вище зазначену інформацію серед зацікавлених суб’єктів господарювання Вашого регіону.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Відбудеться заключний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки «Кращий вітчизняний товар 2014 року»
Календар виставкових заходів запланованих для проведення у м.Львові на 2015 рік
Всеукраїнський благодійний Великодній ярмарок
Київська торгово-промислова палата організовує на пільгових фінансових умовах два українських колек...
Проведення щорічної Дакарської міжнародної виставки (FIDAK) (Республіка Сенегал)
Торгово-промисловою палатою України у вересні будуть проводитись бізнес-форуми