k2FtbBdWr1

Щодо проведення Львівського медичного форуму та виставкових заходів

 

 Повідомляємо, що 1-3 квітня 2014 у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17, тел. (032) 237-14-98) відбудеться Львівський медичний форум, у рамках якого проходитимуть медична виставка «Галмед: здоров’я та довголіття» та  V спеціалізована виставка «Стоматологічний ярмарок».

          Організатор: Приватне акціонерне товариство “Гал-ЕКСПО” (79008,            м. Львів, вул. Винниченка, 30; тел.: (032) 2971369, 2970627 факс:(032) 2971756;e-mail:http://www.galexpo.lviv.ua/. Захід здійснюється за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

          Форум ставить за мету привернути увагу фахівців до важливості проблеми здоров’я, розвитку медичної галузі, сучасних медичних технологій, дає можливість ознайомитися із сучасним медичним обладнанням, методами діагностики та профілактики захворювань.

          Форум внесений до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій і проходить за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Тематичні розділи медичної виставки “ГалМЕД: здоров’я та довголіття”:

Лікувальне та діагностичне обладнання. Лабораторна техніка та медицина. Засоби реабілітації та товари для людей з обмеженими можливостями. Бальнеологічне обладнання. Засоби надання невідкладної допомоги. Офтальмологічні послуги та обладнання. Фармацевтичні препарати. Інформаційно-телекомунікаційні технології. Сучасна клініка та послуги. Медичний одяг, засоби санітарії та дезинфекції. Медичний туризм. Біологічно активні добавки, фітопродукти та лікувальна косметика. Санітарно-гігієнічне обладнання.

Тематичні розділи спеціалізованої виставки “Стоматологічний ярмарок”: Стоматологічне обладнання та інструментарій. Витратні матеріали та лікувальні препарати. Оснащення стоматологічних кабінетів та клінік.

         Додаткова інформація: Тел.: (032) 297-13-69

         E-mail: nml@galexpo.lviv.ua,www.galexpo.com.ua

         Просимо повідомити зацікавлених осіб та організації щодо проведення виставки.

 


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: