k2FtbBdWr1

Щодо участі у тестуванні Ігор Нескорених

530

20-27 жовтня 2018 року в місті Сіднеї (Австралія) відбудуться чергові Всесвітні Ігри Нескорених (Invictus Games) для поранених військовиків. Збірна команда України вдруге візьме участь у таких міжнародних змаганнях.

Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь в національних Іграх Нескорених-2018 можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також представники добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій або в ході миротворчих операцій за участю України.

Метою спортивних тестувань є надання можливості пораненим ветеранам та військовослужбовцям спробувати свої можливості в різних спортивних дисциплінах за програмою Ігор Нескорених за підтримки фахових тренерів та лікарів й прийняти рішення щодо особистої участі у національних Іграх Нескорених. Спортивні тестування для відбору у національну збірну України відбудуться у шести спеціально адаптованих спортивних дисциплінах: легка атлетика (біг та штовхання ядра), стрільба з луку, плавання, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт-шосе. Згідно графіку відбору до Національної збірної Ігор Нескорених-2018 спортивне тестування у місті Львові відбудеться 10 березня 2018 року.

Національний етап Ігор Нескорених у м. Києві відбудеться 12-13 травня 2018 року. Для участі у тестуваннях учасники повинні заповнити особисті заявки на офіційному сайті INVICTUS GAMES SYDNEY 2018 за покликом: https://invictusgames.in.ua/become-asportsman.

Збір заявок триватиме до 25 лютого 2018 року.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Нагородження з нагоди 60-ї річниці заснування веслування на Львівщині
Кубок Кам’янка-Бузького району з футболу «Весна-2017»
Чемпіонат Кам’янка-Бузького району з футболу. І етап. 14 тур. 20.08.2017
У Свято української молоді «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер» відбулись змаг...
Призначення стипендій та премій для провідних спортсменів Кам’янка-Бузького району
Чемпіонат Кам’янка-Бузького району з футболу. ІІ ліга 16 тур. 07.10.2018