k2FtbBdWr1

Щорічна акція: «Як вберегтись від СНІДУ. Захисти себе сам».

IMG_1068

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом та ВІЛ-інфекцією.

ВІЛ-інфекція – це захворювання, викликане вірусом імунодефіциту людини, остання стадія цього захворювання називається синдромом набутого імунодефіциту (СНІД).

За 6 місяців 2017 року в Львівській області було зареєстровано 233 нових випадків ВІЛ-інфекції (у 2016 р. – 216), в тому числі в IV стадії ВІЛ-інфекції (стадії синдрому набутого імунодефіциту – СНІДу)  – 140 випадків (у 2016 р. – 85). Питома вага хворих, виявлених в стадії СНІДу, зросла.

Станом на 1 липня 2017 року в Львівській області під медичним спостереженням перебувало 3411 ВІЛ-позитивних, в тому числі 1095 осіб – хворі в стадії СНІДу.

За I півріччя 2017 року офіційно взято на облік 27 дітей, які були народжені від ВІЛ-позитивних матерів. Діагноз ВІЛ-інфекція у 2017 році підтверджений двом дітям, народженим від ВІЛ-позитивних матерів. На офіційному обліку в педіатра знаходиться 247 дітей, з них 61 дітям підтверджений ВІЛ-статус, з яких 17 дітей з діагнозом СНІД. У решти (186 дітей) – неуточнений діагноз.

         Фахівці Кам’янка-Бузького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію «Як вберегтися від СНІДу. Захисти себе сам», для мешканців міста. Під час акції усі охочі отримували червоні стрічки та інформаційні буклети,  які є символом розуміння та солідарності в нерівній боротьбі людини та хвороби. Також фахівці Центру підготували інформаційний стенд, як символ толерантного відношення до ВІЛ-інфікованих. Такі акції проводяться по всьому світу, і дуже  важливо стати частиною цієї великої команди.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: