k2FtbBdWr1

Семінар-нарада з головами та з відповідальними за військовий облік місцевих рад

DSC01785 - Копія

5 квітня відбувся семінар-нарада з головами та з відповідальними за військовий облік місцевих рад, у якому взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська, представники військового комісаріату та завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції   райдержадміністрації Ганна Шарко.

Присутнім було надано роз’яснення щодо наказу Міністра Оборони України №660 від 15.12.2010 частини ІІ. Організація ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування. Та постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру». А саме щодо реєстрації місця проживання громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку. Дані громадяни повинні пред’явити військовий квиток або посвідчення про приписку де є запис про взяття на облік у  районний військовий комісаріат.

Присутні задавали робочі питання, які виникли під час семінару. На завершення семінару домовилися зустрічатися перший вівторок місяця та вирішувати питання, які виникнуть у голів та відповідальних за військовий облік місцевих рад в ході роботи.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Упродовж тижня розпорядникам коштів з обласного бюджету виділили майже 79 мільйонів гривень
Міністерство інфраструктури планує скерувати 100 млн євро на ремонт доріг західних областей
Голова РДА взяв участь в щотижневому спілкуванні керівництва ОДА у режимі skype-конференції
У районній раді засідала редакційно-видавнича комісія
Понад 1 млн грн – до держбюджету за адмінпослуги
Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету