k2FtbBdWr1

Семінар-нарада з головами та з відповідальними за військовий облік місцевих рад

DSC01785 - Копія

5 квітня відбувся семінар-нарада з головами та з відповідальними за військовий облік місцевих рад, у якому взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Любов Височанська, представники військового комісаріату та завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції   райдержадміністрації Ганна Шарко.

Присутнім було надано роз’яснення щодо наказу Міністра Оборони України №660 від 15.12.2010 частини ІІ. Організація ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування. Та постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру». А саме щодо реєстрації місця проживання громадян, які підлягають взяттю на військовий облік або перебувають на військовому обліку. Дані громадяни повинні пред’явити військовий квиток або посвідчення про приписку де є запис про взяття на облік у  районний військовий комісаріат.

Присутні задавали робочі питання, які виникли під час семінару. На завершення семінару домовилися зустрічатися перший вівторок місяця та вирішувати питання, які виникнуть у голів та відповідальних за військовий облік місцевих рад в ході роботи.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

З 19 березня по 19 квітня в районі проходить місячник озеленення, прибирання та благоустрою
Іменні запрошення виборці отримають до 14 жовтня
У Моршині стартував Перший культурно-мистецький фестиваль, присвячений Іванові Миколайчуку
Понад 91 мільйон гривень спрямував на оборону країни великий бізнес Західного регіону
На Львівщині інвестор планує збудувати індустріальний парк на 20 гектарів
Новояворівськ приймає календарні ігри чемпіонату України з хокею