k2FtbBdWr1

Спільні рейди щодо профілактики недопущення спалювання сухої трави продовжуються

DSC07028 - Копія

Сьогодні, комісією у складі начальника сектору з питань цивільного захисту РДА Олега Хаби, провідного інспектора Кам’янка-Бузького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Олега Гребенщікова та старшого лейтенанта поліції Кам’янка-Бузького ВП ГУ НП у Львівській області Назарія Костюка, здійснено спільний об’їзд сіл Батятичі, Желдець, Товмач району щодо попередження та недопущення пожеж в екосистемах. Під час рейду спеціалісти провели бесіди щодо заборони спалювання сухої трави та сміття на відкритій території поблизу житлових будинків та наголосили, що самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із водного-болотною рослинністю або її залишків у смугах відводу автомобільних доріг тягне за собою адміністративну відповідальність.

По завершенню розмови громадянам було вручено наглядну агітацію. Також листівки були розміщені на видних місцях з метою донесення інформації до кожного жителя району.

Шановні громадяни! Не спалюйте сухої трави, стерні у господарствах та на відкритих територіях. Пам’ятайте, що такі злочинні дії не тільки завдають шкоди довкіллю, але й наражають на небезпеку людське життя та здоров’я!


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: