k2FtbBdWr1

Сума надходжень від сплати екоподатку у області в порівнянні з минулим роком зросла на 69%

1

Упродовж перших чотирьох місяців цього року від сплати екологічного податку суб’єктами господарювання Львівщини та стягнень за екологічне забруднення до природоохоронних фондів надійшло понад 31 млн гривень.

«Сума надходжень до обласного екологічного фонду складає 17 млн гривень, що у порівнянні з таким самим періодом минулого року  становить на 11,4 млн гривень або на 69% більше», – розповів директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник.

За його словами, такого результату досягнули завдяки тісній співпраці департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області, Державної екологічної інспекції у Львівській області та суб’єктів господарської діяльності-платників екологічного податку.

Зазначимо, кологічний податок сплачується суб’єктами господарювання як часткова компенсація негативного впливу на природу різного роду шкідливих та небезпечних факторів, що виникають у процесі ведення господарської діяльності.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Надання медико - косультативної допомоги мешканцям села Жовтанці
До реалізації проектів регіонального розвитку залучатимуть громадські організації
“Ми повинні завершити об’єднання територіальних громад у 2018 році”, - Олег Синютка
«На прикладі національного героя Олега Ольжича ми повинні будувати нашу державу»,- Ростислав Замлинс...
У серпні відбудеться земельний аукціон з продажу права оренди земельних ділянок державної власності
Тисячі вірян долучились до молитовної вервиці вулицями Львова