k2FtbBdWr1

Сума надходжень від сплати екоподатку у області в порівнянні з минулим роком зросла на 69%

1

Упродовж перших чотирьох місяців цього року від сплати екологічного податку суб’єктами господарювання Львівщини та стягнень за екологічне забруднення до природоохоронних фондів надійшло понад 31 млн гривень.

«Сума надходжень до обласного екологічного фонду складає 17 млн гривень, що у порівнянні з таким самим періодом минулого року  становить на 11,4 млн гривень або на 69% більше», – розповів директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник.

За його словами, такого результату досягнули завдяки тісній співпраці департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області, Державної екологічної інспекції у Львівській області та суб’єктів господарської діяльності-платників екологічного податку.

Зазначимо, кологічний податок сплачується суб’єктами господарювання як часткова компенсація негативного впливу на природу різного роду шкідливих та небезпечних факторів, що виникають у процесі ведення господарської діяльності.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львові вшанували пам'ять про Великого Патріота та Українця Бориса Возницького
Департамент економічної політики ЛОДА запрошує на роботу
На Ужоцькому перевалі відзначили 102 -гу річницю першого бою Українських Січових Стрільців
Підприємства Львівщини закликають отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин
В Турці визначили переможців дитячого турніру "Диво-шашки у сніжних Карпатах"
Департамент фінансів Львівської ОДА звітує про діяльність