k2FtbBdWr1

Свої роботи учні присвятили Шевченкові, Україні та Майдану

DSC07320

5 березня представники сектору сім’ї і молоді райдержадміністрації Тетяна Мальчин та ЦСССДМ Вероніка Койда відвідали центр творчості дітей та юнацтва, зустрілися із керівником студії «Юний художник» Зоряною Литвин та оглянули виставку творчих робіт районного етапу конкурсу «Таланти, твої, Україно!». Цьогорічна тема традиційного конкурсу: «Шевченко в моїй душі та уяві», вид конкурсу – образотворче мистецтво. Талановиті учні шкіл району та вихованці ЦТДЮ під керівництвом учителів виконали роботи в номінаціях: малюнок, скульптура, малярство на склі, графіка, живопис, скульптура.

– Мета цього конкурсу, – зазначила Зоряна Литвин, – виявити здібних дітей та підлітків, що займаються різними видами та жанрами образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, спрямувати подальший розвитку їх таланту;  пропагувати кращі зразки народного українського мистецтва, залучати дітей до збереження, відродження творів народних майстрів, сприяти створенню цікавих нових творів образотворчого спрямування; підвищувати професійну майстерність учнів, роботи продемонструвати громадськості;  відзначити мистецькі позашкільні навчальні заклади та талановитих, високопрофесійних педагогів.

Учні представлять свої  роботи у всіх номінаціях на обласному конкурсі у Львові. За зайняті І,ІІ і ІІІ місця їм буде вручено грошові премії. А кращим учасникам районного конкурсу планують вручити грамоти. Районне журі відзначило майстерні роботи Зоряни Веретельник, Юлії Веретельник, Жанни Дяченко, Софії Шамоти, Анастасії Лудченко, Ірини Метельської. Крім тематики Шевченкіани та України, діти не оминули в роботах і теми Майдану.

Відрадно, що 9 березня творчі роботи, а їх більше 200, будуть виставлені в районному Народному домі під час урочистої академії, присвяченої 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, а пізніше – в районній дитячій бібліотеці.

P1320357 P1320362 P1320363 P1320365


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: