k2FtbBdWr1

Тільки в єдності наша сила

україна

– Тільки в єдності наша сила. Зараз нам необхідно відкинути всі чвари, непорозуміння і об’єднатися у цей складний час, – сказав під час екстреної наради заступник голови районної ради Тарас Келеберда, яка відбулася 2 березня в малому залі райдержадміністрації у зв’язку з ситуацією, яка склалася в Україні та Автономній Республіці Крим.

У нараді взяли участь керівники органів місцевого самоврядування, силових структур, військового комісаріату, військової частини А-4623, секторів взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції, з питань цивільного захисту райдержадміністрації, офіцери запасу, мисливці, громадськість.

Присутні висловили свої думки щодо  ситуації в державі та обговорили мобілізаційні процеси у Кам’янка-Бузькому районі. Зазначалося про необхідність проведення військових навчань з метою готовності людей в разі оголошення мобілізації на місцях.

 Військовий комісар Радехівсько-Кам’янка-Бузького об’єднаного районного військового комісаріату Ігор  Томачук  наголосив, що у даний час військкомати викликають тільки військовозобов’язаних, які потрібні для доукомплектування даних комісаріатів до штатів воєнного часу. Одночасно проводяться мобілізаційні навчання.

Органам місцевого самоврядування слід переглянути мобілізаційні завдання, картотеки, списки та адреси військовозобов’язаних.

Йшлося про посилення охорони громадського порядку, недопущення жодної провокації. Для цього слід активізувати роботу дільничних інспекторів міліції та членів місцевої самооборони. Посилити охорону об’єктів життєзабезпечення району (електро-, водо-, газо забезпечення), збереження пам’ятників учасникам національно-визвольних змагань. Зазначалося, що людям слід зберігати спокій, керуватися не емоціями, а холодним розумом. Під час наради підкреслювалося, що у даний час ситуація в районі спокійна та стабільна.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Сприяють вирішенню проблем військовослужбовців
У Львові відбудеться форум «Екологічні проблеми від діяльності гірничо-хімічних підприємств на терит...
Учасників АТО запрошують на реабілітацію у Турківський район
Волонтери спільно з департаментом соцзахисту Львівської ОДА розроблять пропозиції щодо законопроекту...
Відбулося засідання оргкомітету щодо відзначення Дня прапора та Дня Незалежності України
Форум "Деінституціалізація: соціальні послуги в громадах "