k2FtbBdWr1

Триває прийом пропозицій на участь у конкурсі відбору інвестиційних програм за кошти державного фонду регіонального розвитку

конкурс

Регіональна комісія з оцінки та конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у Львівській області інформує, що прийом пропозицій для участі у Конкурсі здійснюється з 5 до 28 лютого 2014 року.

У відборі можуть брати участь підготовлені структурними підрозділами облдержадміністрації, райдержадміністраціями та обласною, районними, районними у містах, міськими, селищними, сільськими радами (надалі – заявники) інвестиційні програми (проекти), які затверджені в установленому законодавством порядку. Один заявник може подати на конкурсний відбір не більше трьох інвестиційних програм (проектів).

Порядок підготовки, оцінки та конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2012 року №656 «Питання державного фонду регіонального розвитку» зі змінами та розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 20 серпня 2012 року № 549/0/5-12.

Необхідна документація для участі в конкурсі подається у чотирьох примірниках у відділ економіки капітальних вкладень департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації (каб. №422, вул. Винниченка, 18, м. Львів).

Для отримання додаткової інформації звертатися за тел. 2999284 або електронною поштою: gue_budivn@upr.loda.ua.

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Програму розвитку дорожньої інфраструктури області пропонують передбачити 315 млн грн у 2018 році
Львівщина попрощалась із Ларисою Крушельницькою
Львівщина взяла участь у II Українському форумі Шовкового шляху
За 10-ть місяців 2017 року підприємства області реалізували промислової продукції на понад 64 млрд г...
Державний архів підготував онлайн-виставку до 100 – річчя Української революці
Усіх охочих закликають приєднатись до акції «Посади «Сад героїв»