k2FtbBdWr1

Триває прийом робіт на Національну премію «MEDIA etc. 2.0» для фахових медійників

1

Триває прийом робіт на Національну премію «MEDIA etc. 2.0». Дебютувавши у минулому році, премія стала найбільш помітною подією для журналістів економічного спрямування України.

До участі у конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом друкованих видань, телеканалів, радіостудій та інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, що сплачують податки в Україні. Конкурсом передбачені окремі відзнаки для найкращих студентських робіт. За результатами конкурсу лауреати та номінанти будуть нагороджені дипломами, а за кращі роботи буде присуджено премії у розмірі 5 тисяч гривень. Члени журі, експерти та партнери Премії також додатково відзначать студентські роботи стажуванням (кількість стажувань обмежена).

Для участі у конкурсі слід надіслати електронний лист-заявку на e-mail: konkurs@mediaetc.org.  Детальніша інформація про Премію та умови подачі робіт на конкурс за посиланням: http://mediaetc.org/ або за телефоном 063 456 80 90 (Ольга Михайлова). Просимо звернути увагу, що останній день подачі конкурсних заявок — 20 грудня 2017 року.

Для довідки:

Національна премія «MEDIA etc. 2.0» є громадською ініціативою, некомерційною та рівновіддаленою від усіх політичних сил. Зауважуємо, що при виплаті премій організатори сплачуватимуть податки з виплачених премій як податкові агенти, тобто лауреати отримують очищені від податків кошти. Засновниками премії виступили «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

Минулого року подали більше 100 конкурсних робіт. Долучилися до організаціїконкурсу прес-служби обласних рад, міських рад, редакції загальноукраїнських видань, блогери. Партнерами цьогорічної премії стали: Український кризовий медіа-центр, Громадське телебачення, Інтерфакс-Україна, КПМГ в Україні, Фундація креативного бізнесу. Премія і надалі відкрита до партнерства. До Ради премії ввійшли найбільш знані незаангажовані журналісти, економісти, головні редактори видань. Премія викликала більше 150 згадувань у мас-медіа.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Голова Львівської ОДА та Маршалек Малопольського воєводства підписали Протокол про співпрацю
На Львівщині високий рівень пожежної небезпеки: мешканців області закликають не провокувати пожежі
Готуємо лижі: підбірка кращих гірськолижних курортів Львівщини
На Львівщині стартувала наймаймасштабніша аграрна подія «AGROPORT WEST LVIV»
Передача антиснайперських комплексів в АТО сприяє зменшенню кількості ворожих обстрілів – Президент
У Львівській ОДА триває серія семінарів у сфері закупівель з розпорядниками бюджетних коштів