k2FtbBdWr1

Триває прийом заявок на участь у IV Всеукраїнському рейтингу сумлінних платників податків

11

Цього року відбудеться вже четвертий щорічний Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків-2014». Прийом заявок  триватиме до 20 березня 2015 року. Про це повідомляє департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА.

Конкурс проводиться у два тури. Перший – на обласному рівні за підтримки облдержадміністрації та ДФС у Львівській області. Другий тур – на всеукраїнському рівні за підтримки Адміністрації Президента України та ДФС України. Участь у рейтингу є безкоштовною.

Довідка:

Матеріали учасників чекаємо за адресою: м. Львів, вул. Ів. Франка, 61, офіс 224, Територіальне відділення ВГО АППУ у Львівській області.

Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків» започатковано Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» з метою створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою та бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків.

Традиційно головною цілю цього знакового суспільно-економічного проекту є поширення інформації про його учасників і переможців, а також популяризація основних принципів чесного ведення бізнесу.

Наші телефони: 225-63-94, 067-675-61-80.

Факс: 225-63-44


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: