k2FtbBdWr1

Цьгоріч на Львівщині збудують 18 футбольних полів із штучним покриттям

1

Цьогоріч на території Львівської області планують збудувати 18 нових футбольних полів із штучним покриттям. На реалізацію будівництва з державного бюджету вже виділили 13,4 млн гривень.

Про це сьогодні, під час звіту за 2017 рік, розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Нові футбольні поля з’являться в Жовківському, Пустомитівському, Бродівському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Яворівському, Городоцькому районах, Новокалинівській, Вільшаницькій та Ходорівській ОТГ, містах Червонограді, Трускавці та Дрогобичі.

Нагадаємо, що бюджетну програму «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» Уряд затвердив у вересні 2017 року. Бюджетні кошти спрямовуються на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, у тому числі виготовлення проектної документації) футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям у регіонах України, насамперед проектів, які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел, не заборонених законодавством.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Фестивальне літо - на вихідні Львівщина порине в автентичну атмосферу музики та смаків
Перехід до використання вибіркової системи рубань лісу – пріоритет державних лісогосподарських підпр...
Майже 430 тисяч гривень з обласного бюджету – на підтримку учасників АТО
Спеціалісти відповідатимуть на питання про пенсійну реформу під час «гарячої лінії»
Майже 269 млн грн – на виплату державних допомог
На Львівщині зросли обсяги будівельних робіт