k2FtbBdWr1

Турнір, присвячений пам’яті воїна-афганця Ігоря Сирка

2 лютого в спортивних залах ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 міста Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузького ВПУ №71 відбувся турнір з міні-футболу серед команд ЗОШ та училищ району. Турнір присвячено пам’яті воїна-афганця Ігоря Сирка, який загинув під час бойових дій в Афганістані. Відкриття заходу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав відбулося у ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 міста Кам’янка-Бузька. Його відкрив завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Орест Курило. Орест Володимирович привітав 8 команд-учасниць, наголосив, що такий турнір в нашому районі став традиційним.

Відбулася урочиста Церемонія підняття Державного Прапора України.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Юрій Ліщота.

  • Ми були трохи старші від вас, коли нас кинули у горнило війни, – сказав Юрій Ярославович. – Кожен з нас навічно пам’ятає своїх побратимів, котрі не повернулися додому живими. Воїни-афганці свято бережуть дружбу, підтримують один одного. А сьогодні прийшли привітати кращих футболістів району. Тож, бажаємо вам справжньої чесної боротьби, спортивного гарту, доброго здоров’я, нехай на вашому життєвому шляху ніколи не буде воєнних лихоліть.

Кам’янка-Бузький міський голова Олег Омелян сказав, що пам’ятає ті часи, коли кожна українська родина молилася, аби припинилося кровопролиття в Афганістані, щоб туди не потрапили наші діти. Мер побажав воїнам-афганцям доброго здоров’я, родинного благополуччя, поваги у суспільстві, футболістам – перемог, а всім присутнім – мирного майбуття.

Сестра полеглого в Афганістані воїна Ігоря Сирка – Марія тепло привітала організаторів та хлопців – учасників змагань, подякувала від родини за пам’ять про брата, побажала перемог та красивих голів.
Традиційно переможці турніру були нагороджені перехідним кубком імені Ігоря Сирка, іменними медалями та дипломами.
У змаганнях перше місце виборола команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 міста Кам’янка-Бузька, друге – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 міста Кам’янка-Бузька, третє – Добротвірського професійного ліцею №47. У змаганнях взяли участь команди Жовтанецького НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Ременівського НВК, ЗОШ І-ІІІ степенів села Батятичі, Кам’янка-Бузького ВПУ №71, ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 міста Кам’янка-Бузька.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: