k2FtbBdWr1

ТзОВ «Еко Міт» розширяє потужності

DSCF4949

5 травня голова райдержадміністрації Володимир Кирилич та директор ТзОВ «Еко Міт» Роман Хомичко підписали договір про передачу підприємству в оренду  земельної ділянки загальною площею 1,9392 га. для реконструкцій приміщень під м’ясопереробний цех. Договір укладено строком на десять років. Після закінчення строку дії договору орендар має переважне право поновити його на новий строк. Орендна плата вноситься орендарем у грошовій формі у розмірі 3% нормативної грошової оцінки земельної ділянки і становить 9046,5 ( дев’ять тисяч сорок шість грн. п’ятдесят коп.) гривень на місяць.

-Ми зацікавлені у розвитку товаровиробництва на Кам’янеччині, для нас важливо щоби працівники вашого підприємства мали гідну зарплату, щоби вона не була нижчою від середньообласного показника, а це 5372 грн. В рамках діючого законодавства наші фахівці готові надати вам допомогу у вирішенні земельних, податкових питань. Такі ж завдання ставить перед нами і голова облдержадміністрації. Над залученням іноземних інвестицій постійно працюють спеціалісти Управління інвестиційної політики Департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації, – сказав Володимир Кирилич.

Роман Хомичко запевнив: “Наше господарство зосереджується на виробництві поросят. У нас їх не можна придбати за готівку, ми продаємо поросят по перерахунку. А відповідно і заробітну плату люди отримують офіційно. Ми і надалі будемо все робити все для підвищення заробітної плати. Своїми працівниками ми дорожимо, бо це висококваліфіковані молоді спеціалісти”.DSCF4954


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

У Львівській області реформують систему кримінальної юстиції щодо неповнолітніх
13 листопада 2014 року відбудеться підписання Меморандуму про співробітництво між Львівською обласно...
На освіту та медицину Львівщина отримала майже 180 млн. грн. субвенції
Особливості роботи і комунікації з демобілізованими учасниками АТО обговорили у Кам’янка-Бузькій рай...
Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу чергових виборів президента Украї...
У музеї Кам'янеччини розміщено експозицію про Голодомор в Україні