k2FtbBdWr1

У 2017 на Львівщині працевлаштували понад 46 тисяч осіб

1

Упродовж 10-ти місяців, за скеруванням Львівської обласної служби зайнятості, на Львівщині працевлаштували 46,8 тисяч осіб, більшість, а це 66,9%, забезпечені трудовою діяльністю ще до набуття статусу безробітного. Окрім того, 9,3 тис безробітних охопили професійним навчанням, 5,4 тис залучили до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

За інформацією Львівського обласного центру зайнятості на початку листопада на одну вакансію претендували дві особи, кількість зареєстрованих безробітних становила 13,2 тис осіб, з них 60,7% – жінки, 41,7% – молодь віком до 35 років, 38,6% – мешканці сільської місцевості.

У січні-жовтні працедавці задекларували 61,1 тис вакансій, що на 11,8 тис більше, ніж в аналогічному періоді минулого року. На початку листопада Львівський обласний центр зайнятості пропонує 6921 вакансій, з них: 4927 – для робітників, 1272 – службовців, 722 – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки.

«Щоби забезпечити краян офіційним заробітком, а працедавців кваліфікованими кадрами, ми запроваджуємо нові методи роботи, серед яких: запис і розміщення на каналі Youtube відеорезюме безробітних і відеовакансій, проведення інтерактивних заходів, скайп-співбесід тих, хто шукає роботу та її пропонує, створення різноманітних мультимедійних матеріалів, використання під час пошуку персоналу елементів рекрутингу. На офіційній сторінці Державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) можна скористатися сервісом «Електронна черга» і, не витрачаючи зайвого часу, у режимі онлайн записатися на прийом до спеціалістів будь-якого центру зайнятості», – зазначила в. о. директора Львівського ОЦЗ Оксана Іванчук.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Яворівська ЦРЛ отримала сучасне діагностичне обладнання
Львівщина налагоджує співпрацю із Норвегією у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики
Більше 260 тисяч гривень – для учасників АТО та родин Небесної сотні
До 151 річниці з дня народження Михайла Грушевського відбудеться виставка “Журавлі пам'яті Холмськог...
Львівський обласний кардіологічний центр - один із лідерів за кількістю стентувань
“Ми повинні докласти усіх зусиль, аби зберегти важливу історичну пам'ятку – Успенський собор Давньог...