k2FtbBdWr1

У Бродах проведуть енергоаудит навчальних закладів

1

В межах проекту «Енергоефективне врядування в Україні» (Energy Efficient Governance in Ukraine) у навчальних закладах міста Броди проведуть енергоаудит. Енергоаудит будівель є однією з обов’язкових умов для подачі проектів на конкурс, який оголошується в межах загальноєвропейської ініціативи Угода мерів, членом якої є місто Броди.

Про це йшлося під час робочої зустрічі в якій взяли участь керівництво міста, виконавчий директор Української некомерційної енергетичної агенції Олег Масняк та керівник проектів та програм Асоціації «Енергоефективні міста України» Андрій Кирчів.

Зазначимо, що заходи із впровадження енергоаудиту у навчальних закладах Бродів здійснюються за фінансування Міжнародного Вишеградського Фонду.

Партнери проекту – Словацька Асоціація Міжнародної Політики (Братислава, Словацька Республіка), Регіональний Центр Досліджень Енергетичної Політики (Будапешт, Угорщина), Університет Масарика (Брно, Чеська Республіка) та Колегіум Східної Європи ім. Я. Новака-Єзьораньського (Вроцлав, Польща).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Інформація про зміни в пенсійному забезпеченні з 1 квітня 2015 року
На потреби області – 85 млн грн
На Львівщині стартував другий Форум місцевого розвитку
151-річчя з дня народження Михайла Грушевського і 70-ті роковини акції “Вісла” – на Львівщині презен...
На засіданні в межах Економічного форуму порушили питання реформування професійно-технічної освіти
Сенсаційні розкопки: у музеї на Львівщині представлять унікальні знахідки археологів