k2FtbBdWr1

У Городку сестрам-сиротам придбали власне житло

1

Сестрам Людмилі та Галині Жбановим – особам із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, вручили право власності на квартиру у місті Городок. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

“Сестри, які рано втратили близьких, навчались і проживали у Великолюбінській спеціальній школі-інтернаті. Звичайно, самостійно купити житло у них не було можливості – розповідає Володимир Лис. – Наше завдання – щоб ці діти відчули турботу держави і суспільства. Їхнє нове житло – чудовий старт нового самостійного життя”.

За його словами, квартира придбана відповідно до програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки за кошти, виділені  з обласного та районного бюджету.

Загальний обсяг коштів, виділених на придбання квартири становить 422,2 тис грн, з них 172,2 тис грн надано з обласного бюджету, 250 тис грн – із районного бюджету. Крім того, за рахунок бюджетних коштів у квартирі зробили ремонт та придбали меблі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Звернення до Українського народу з нагоди 25-ї річниці проголошення Декларації про державний суверен...
Мешканців області закликають дотримуватись правил безпеки під час відпочинку на воді
За спалювання сухої рослинності порушників оштрафували на понад 16 тис гривень
На Львівщині найнижчі ціни в Україні на картоплю і моркву
Волонтери спільно з департаментом соцзахисту Львівської ОДА розроблять пропозиції щодо законопроекту...
Шановні платники податків!