k2FtbBdWr1

У Городку сестрам-сиротам придбали власне житло

1

Сестрам Людмилі та Галині Жбановим – особам із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, вручили право власності на квартиру у місті Городок. Про це повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис.

“Сестри, які рано втратили близьких, навчались і проживали у Великолюбінській спеціальній школі-інтернаті. Звичайно, самостійно купити житло у них не було можливості – розповідає Володимир Лис. – Наше завдання – щоб ці діти відчули турботу держави і суспільства. Їхнє нове житло – чудовий старт нового самостійного життя”.

За його словами, квартира придбана відповідно до програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки за кошти, виділені  з обласного та районного бюджету.

Загальний обсяг коштів, виділених на придбання квартири становить 422,2 тис грн, з них 172,2 тис грн надано з обласного бюджету, 250 тис грн – із районного бюджету. Крім того, за рахунок бюджетних коштів у квартирі зробили ремонт та придбали меблі.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: