k2FtbBdWr1

У Хрестопоклінну неділю відбулася Велика Хресна дорога вулицями міста Кам’янка-Бузька

DSC02466

19 березня відбулася Велика Хресна дорога вулицями міста Кам’янка-Бузька. У ній взяли участь: настоятелі храмів міста та населених пунктів району, голова райдержадміністрації Володимир Кирилич, голова районної ради Тарас Келеберда, міський голова міста Кам’янка-Бузька Олег Омелян, представники всіх конфесій.

Хресна хода розпочалася о 16.00 год. від храму св. Миколая, вірні пройшли вулицями райцентру і завершили Хресний похід у вищезгаданій святині.  

Традиційно у райцентрі організовується Хресна хода, під час якої провадять роздуми над Страстями Господа Ісуса Христа, її приурочують молитві за мир і спокій у нашій країні, до спільних намірень люди долучають свої власні наміри. Святий Хрест несли: духовенство, колективи РДА, районної та міської рад, освітяни, медики, молоді матері і батьки, представники громадських організацій та учасники АТО, люди старшого віку, молодь. Кожен намагався доступитись до Святого Хреста, подякувати за все, випросити в Бога ласки для себе, для родини, українського народу та всього світу.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині навчали готувати мікропроектні пропозиції
Кам’янка-Бузький район одержав субвенції з державного бюджету
Ділянку дороги Радехів - Кам'янка-Бузька ремонтуватимуть після Дня Незалежності
Мешканців Львівщини запрошують взяти участь у розробці Плану реалізації Стратегії Львівської області
Для спеціалістів, які займаються проблемою торгівлі людьми, провели тренінг
Музична спадщина отця Михайла Вербицького залунала на Яворівщині