k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА говорили про підготовку робітничих кадрів для підприємств з іноземними інвестиціями

1

У понеділок, 14 листопада, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з засновником, президентом данської бізнес-асоціації Ларсом Вестб’єргом. На зустрічі йшлося про забезпечення робітничими кадрами підприємств з іноземними інвестиціями.

Зокрема, іноземний гість порушив питання недостатньої, на його думку, кількості людей, які би хотіли займатися робітничими професіями. На це президента данської бізнес-асоціації запевнили, що людей, котрі могли би працювати на виробництві, є більш ніж достатньо, але їх треба готувати спеціально під потреби конкретної компанії.

Олег Синютка повідомив Ларса Вестб’єрга, що на Львівщині вже є такий досвід спілкування компаній і профтехучилищ із департаментом освіти і науки ЛОДА. Як відомо, на рівні області є можливість 20% навчальної програми адаптувати під потреби конкретного підприємства. Керівництво області задекларувало готовність підготувати таку навчальну програму під конкретну компанію чи з данської бізнес-асоціації, чи з будь-якого іншого середовища.

За підсумками зустрічі було прийнято рішення, що Львівська облдержадміністрація напрацює пропозиції щодо врегулювання озвучених проблем та презентує їх Ларсу Вестб’єргу. І, якщо ці пропозиції будуть прийнятними для данської сторони, то вони будуть реалізовуватися.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: