k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА навчали як залучати ресурси для реалізації проектів

1

Про актуальні можливості залучення ресурсів для реалізації проектів говорили сьогодні, 25 травня, у Львівській ОДА під час семінару третього модуля навчань «Взаємодія задля перемоги!» Участь у навчанні взяли 28 представників райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій.

За словами директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Поліни Лі, на даному етапі модульної навчальної програми представники районів та громад ознайомились із питанням залучення ресурсів на впровадження проектів, а саме з інструментами та актуальними конкурсами.

На завершення даного етапу модульної навчальної програми відбулися представлення результатів напрацювань команд із підготовки логіко-структурної матриці проекту.

Варто додати, що у квітні – травні вже провели чотири семінари перших двох модулів навчань-тренінгів, що інформували про підготовку та подання проектів.

Варто зазначити, що організатором семінарів є департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА, тренери – голова ГО «Центр громадянських ініціатив» Віталій Загайний та координатор проектів ГО «Центр громадянських ініціатив» Юлія Рудюк.2


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

На Львівщині стартує молодіжний театральний тур
На Львівщині відбувся Різдвяний благодійний концерт «Святковий вечір з роялем»
Львівщина долучиться до тихої акції «Ангели пам‘яті»
“Забезпечення прав та інтересів дітей – наше ключове завдання”, - Оксана Стоколос-Ворончук
Олег Синютка привітав військовослужбовців Академії сухопутних військ із Днем захисника України
На Сколівщині урочисто відкрили історико-краєзнавчий музей «Сколівщина»