k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА навчають енергоменеджменту

1

З метою забезпечення якісного функціонування системи енергоменеджменту у Львівській області, департамент паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА розпочав серію навчальних семінарів для енергоменеджерів. Так у понеділок, 31 жовтня, працівники департаменту провели семінар з основ енергетичного менеджменту для працівників районних адміністрацій, виконавчих комітетів міст та громад, а також для працівників департаментів Львівської ОДА, відповідальних за енергетичний менеджмент.

Під час семінару учасники розглянули основні питання функціонування енергетичного менеджменту та роботу з програмним продуктом.

Зазначимо, що з травня по жовтень департамент провів 23 навчальні семінари з основ енергоменеджменту, в яких взяло участь 2000 осіб.

Також за сприяння фонду Східна Європа закупили програмне забезпечення для енергомоніторингу, а відтак 2060 будівель бюджетної сфери Львівщини мають можливість бачити свої витрати на енергоресурси онлайн, аналізувати втрати та ефективно використовувати ресурси.1


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Арсеній Яценюк доручив головам ОДА координувати роботу з безпеки громадян і об'єктів інфраструктури
На Львівщині буде перша українська дейзі-бібліотека
Обласна державна адміністрація подала на затвердження обласній раді проект змін до обласного бюджету
Делегація із Львівщини вшанувала жертв концтабору «Явожно» у Польщі
З нагоди річниці створення на Львівщині відзначили працівників військового комісаріату
29 жовтня Україна перейде на зимовий час