k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА навчають енергоменеджменту

1

З метою забезпечення якісного функціонування системи енергоменеджменту у Львівській області, департамент паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА розпочав серію навчальних семінарів для енергоменеджерів. Так у понеділок, 31 жовтня, працівники департаменту провели семінар з основ енергетичного менеджменту для працівників районних адміністрацій, виконавчих комітетів міст та громад, а також для працівників департаментів Львівської ОДА, відповідальних за енергетичний менеджмент.

Під час семінару учасники розглянули основні питання функціонування енергетичного менеджменту та роботу з програмним продуктом.

Зазначимо, що з травня по жовтень департамент провів 23 навчальні семінари з основ енергоменеджменту, в яких взяло участь 2000 осіб.

Також за сприяння фонду Східна Європа закупили програмне забезпечення для енергомоніторингу, а відтак 2060 будівель бюджетної сфери Львівщини мають можливість бачити свої витрати на енергоресурси онлайн, аналізувати втрати та ефективно використовувати ресурси.1


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

«Облдержадміністрація співпрацює з силовими органами області, аби вчасно попередити ймовірні конфлік...
Під час Міжнародного економічного форуму на Львівщині відкриють сонячну електростанцію
Львівщина виконала осінній призовний план
Мовлення телеканалу "Перший Західний" мають намір розширити
Понад мільйон гривень відшкодували позичальникам по Програмі енергозбереження для населення Львівщин...
Глава держави: Децентралізація - питання цивілізаційного вибору та складова євроатлантичного курсу У...