k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА навчають енергоменеджменту

1

З метою забезпечення якісного функціонування системи енергоменеджменту у Львівській області, департамент паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА розпочав серію навчальних семінарів для енергоменеджерів. Так у понеділок, 31 жовтня, працівники департаменту провели семінар з основ енергетичного менеджменту для працівників районних адміністрацій, виконавчих комітетів міст та громад, а також для працівників департаментів Львівської ОДА, відповідальних за енергетичний менеджмент.

Під час семінару учасники розглянули основні питання функціонування енергетичного менеджменту та роботу з програмним продуктом.

Зазначимо, що з травня по жовтень департамент провів 23 навчальні семінари з основ енергоменеджменту, в яких взяло участь 2000 осіб.

Також за сприяння фонду Східна Європа закупили програмне забезпечення для енергомоніторингу, а відтак 2060 будівель бюджетної сфери Львівщини мають можливість бачити свої витрати на енергоресурси онлайн, аналізувати втрати та ефективно використовувати ресурси.1


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Понад 500 дітей Львівщини подивилися футбольний матч “Шахтар”-”Волинь”
Посол Бельгії у Львові вручить державну нагороду громадсько-політичному діячу Омеляну Ковалю
Щодня «Служба 112» приймає понад 700 звернень
На території Яворівського національного природного парку розчистили та поглибили водойму
Туристичні пропозиції курортів Львівщини представлять провідні українські медіа
При Львівській ОДА створять міжвідомчу робочу групу щодо надання допомоги постраждалим від насильств...