k2FtbBdWr1

У Львівській ОДА обговорили питання розвитку фізичної культури та спорту в умовах децентралізації

1

У п’ятницю, 19 травня, у Львівській ОДА обговорили актуальні проблеми діяльності закладів фізичної культури та спорту в об’єднаних територіальних громадах та моделей розвитку фізкультурно-спортивного руху в умовах децентралізації.

Участь у засіданні взяли заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, державний секретар Мінмолодьспорту України Олег Немчінов, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук, директор департаменту фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода, а також окремі представники та керівники об’єднаних територіальних громад, члени колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, керівники обласних федерацій з видів спорту, представники фізкультурно-спортивного активу тощо.

На початку зустрічі заступник Міністра молоді та спорту Ярослав Войтович зазначив, основне завдання роботи Мінмолодьспорту – це розробка моделей розвитку фізичної культури та спорту на рівні територіальних громад, а також навчання фахівців громад, які працюють у цій сфері.

Заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук наголосила на важливості для Львівщини забезпечити належне функціонування дитячо-юнацького спорту, який загартовує тисячі дітей та підлітків.

Учасники зустрічі також поділилися вдалими прикладами діяльності закладів фізичної культури та спорту на місцевому рівні.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Графік проведення громадських слухань, обговорень перспективного плану територіальних громад Кам’янк...
До уваги внутрішньо переміщених осіб: з 1 -го липня пенсії виплачуватимуть в Ощадбанку
Львівщина отримала черговий транш субвенції на виплату соціальних допомог
Бажаємо витримки у всіх життєвих випробуваннях
У Сколе створять Європейський центр розвитку туризму, професійної освіти та рекреації
У річку Західний Буг випустили 880 кілограм риби