k2FtbBdWr1

У Львові презентують інформаційну брошуру про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО

1

У п’ятницю, 11 листопада, Сектор Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Львові презентує інформаційний посібник про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО – “Пам’ятка учасника АТО”.

Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА.

За словами організаторів презентації, матеріал посібника викладений у легкодоступній графічній формі на 168 сторінках. Покрокові інструкції допомагають і ветеранам, і військовослужбовцям, і членам їх родин не лише дізнатися про власні права, але й добитися їх реалізації та захисту.

У рамках заходу організатори прагнуть зокрема, звернути увагу на загальний рівень поінформованості ветеранів та військовослужбовців про їх права та доступ до якісної допомоги та правової підтримки.

Зазначимо, “Пам’ятку учасника АТО” розробили юристи-волонтери спільно з фахівцями Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО та Генерального Штабу Збройних Сил України.

Під час презентації заплановано також прес-брифінг. У ньому візьмуть участь головний спеціаліст Сектору у Львові Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Шамрай Володимир та представник ГО “Юридична Сотня” Довбиш Павло.

Початок презентації о 13:00 год за адресою: ул. Джохара Дудаєва, 20 (3 поверх), прес-центр Leopolis.info.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном: 063 161 50 40 (контакти для ЗМІ).


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: