k2FtbBdWr1

У Львові тривають спортивні екскурсії для дітей родин Небесної Сотні та воїнів АТО

1

Упродовж двох тижнів у Львові, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України, тривають спортивно-пізнавальні заходи для дітей родин Героїв Небесної Сотні та учасників АТО. Зокрема, 23-24 листопада спортивну базу відвідали 94 дитини з родин учасників АТО з міста Стрия, Золочівського, Бузького, Перемишлянського та Жидачівського районів.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Діти у супроводі майстра спорту міжнародного класу Сергія Байталюка вже відвідали комплекс відкритих плавальних басейнів та критий басейн, комплекс стрілецьких тирів, кінну базу, зал боксу, легкоатлетичний манеж з велотреком. Провідні лучники Львівщини Сергій Мокрицький, Дмитро Марченко, Сергій Макаревич розповіли присутнім про свій вид спорту, про будову лука, продемонстрували техніку стрільби. При цьому кожен охочий міг вистрілити з навчального луку у спеціальні щити. Особливо дітей зацікавив тир для пневматичної стрільби та робота установок для проведення змагань зі стрільби.

Відвідали екскурсанти і базу сучасного п’ятиборства та легкоатлетичний манеж з велотреком. Їм розповіли про тренування у спортивних залах, а діти позмагалися у змаганнях із бігу. Інші у супроводі майстра спорту з велосипедних перегонів Тараса Пилипіва спробували свої сили на спортивному велосипеді.

На завершення зустрічі, представники груп кожного району одержали подарункові сертифікати на безкоштовне відвідування розважального центру “Дитяча планета”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: