k2FtbBdWr1

У Львові відбувся фестиваль “Великодні дзвони – 2015”

1

Минулого тижня на площі біля пам’ятника І. Франка у Львові відбулося свято професійно-технічної освіти “Великодні дзвони-2015”. Захід став підсумком творчої праці професійно-технічних навчальних закладів Львівщини за рік.

“Профтехосвітня галузь – це рай для творчості талановитих модельєрів, вправних кухарів, перспективних художників, обдарованих дітей у вокальному, хореографічному та інших видах мистецтва”, – зауважив директор Львівського державного палацу естетичного виховання учнівської молоді Володимир Рудницький

Учні училищ дивували львів’ян своїми талантами: технічні моделі, ковальство, роботи, виконані у техніці вітражу, бісероплетіння, плетіння з лози та соломки, аплікації, витинанки, розпис на тканині й живопис. Особливо припали до душі відвідувачам моделі одягу та оригінальних зачісок. А Палац естетичного виховання представив велику концертну програму з розмаїттям номерів із різних жанрів мистецтва у виконанні художніх колективів професійно-технічних навчальних закладів м. Львова та області.

Зокрема, ДНЗ “Львівське вище професійне художнє училище” презентувало найкращі вироби учнів, викладачів та майстрів. Привертали увагу столярні вироби, виготовлені на сучасному обладнанні з використанням передових технологій (фінансує вдосконаленя та розвиток столярної справи у даному закладі Фонд ім. Е.Шьока).

Учні представили і техніки виконання малярних робіт, яких цьогоріч навчатимуть у закладі за дуальною системою навчання.

Мальовничі живописні полотна, пастельні роботи, вітражні картини, посуд, сувенірна продукція, флористичні композиції – все це притягувало погляди гостей свята. Символом виставки художнього училища стала кована писанка, що, виготовлена з любов’ю, чудово підкреслила відчуття Великоднього святкового настрою.

Метою виставки технічної та художньо-прикладної творчості є пропагування кращих взірців народного українського мистецтва, залучення учнівської молоді до збереження та відродження народних промислів, сприяння створенню нових творів декоративно-ужиткового спрямування, підвищення професійної майстерності учнів


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин: