k2FtbBdWr1

У Львові відкрили виставку легендарного іконописця Йова Кондзелевича

1

Сьогодні, 4 квітня, у Національному музеї імені Андрея Шептицького стартував культурологічний проект, присвячений 350-річчю від народження великого українського іконописця Йова Кондзелевича.

Як повідомляють у департаменті з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації, проект складається із багерів з зображеннями творів майстрів Ренесансу – Ель Греко, Рафаеля, Тіціана, Дюрера й інших, та творів Йова Кондзелевича із близькими сюжетами, технічними та композиційними елементами зображень, що яскраво ілюструють творчість українського монаха-іконописця.

«Проводячи паралелі робіт Йова Кондзелевича із працями геніїв мистецтва, ми усвідомлюємо всю велич постаті монаха-іконописця із Жовкви, який більшу частину свого життя провів у монастирях Волині, де створив шедеври рівня вершин європейського мистецтва», – зазначила заступниця директора департаменту Мирослава Туркало.

Зазначимо, окрім ілюстративного матеріалу на проекті експоновано декілька оригінальних творів Йова Кондзелевича із збірки Національного музею у Львові ім. А. Шептицького різних періодів творчості.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Аграріїв запрошують відвідати X спеціалізовану виставку "АгроТехніка-2017"
Покращення якості освіти та економія бюджету: у області триває оптимізація шкіл
«Prozorro» за півроку 2017-го: Львівщина шоста в Україні у рейтингу за кількістю закупівель
Український експорт демонструє зростання»,- Наталія Микольська на Львівському експортному форумі
Майже півтори тисячі об’єктів на Львівщині не мають підрядників
На Львівщині планують створити Центр підтримки технології та інновацій