k2FtbBdWr1

У навчальних закладах Львівщини вшановуватимуть постать Івана Франка

1

Упродовж 2016 року у навчальних закладах Львівщини відбудуться виховні та тематичні заходи, приурочені до 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка. Про це повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олександра Небожук.

“Різноманітними науково-виховними та тематично-творчими заходами ми хочемо донести ідею творчості Івана Франка до шкільної молоді, – зазначила Олександра Небожук. – Також прагнемо ознайомити учнів із невідомими сторінками життя і творчості українського письменника та закцентувати на визначній цьогорічній даті”.

Відтак упродовж року в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області проводитимуться відкриті уроки, виховні години, круглі столи, конференції, вечори пам’яті тощо. Для школярів також організують екскурсії у Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка.

Також департамент спільно з Львівською обласною Малою академією наук впродовж березня-квітня проведе обласний конкурс науково-дослідницьких робіт, присвячений життю і творчості І. Франка.

Уже 21-22 квітня у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбудеться літературно-мистецький семінар для педагогічних працівників “Фольклористика Івана Франка”, під час якого вони читатимуть та аналізуватимуть твори письменника.

У травні відбудуться обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді у Сколівському районі, присвячені Року Івана Франка, які організовує Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді.

У серпні у Нагуєвичах проведуть Форум шкіл імені Івана Франка, під час якого колективи закладів виступатимуть із презентаціями на тему творчості письменника, а у вересні відбудеться обласна науково-практична конференція для педагогічних працівників “Іван Франко у вимірі епох”.


Розповісти у соціальних мережахЩе більше новин:

Китайська Республіка розглядає можливість інвестицій у туристичну галузь Львівщини
У Дрогобичі відбувається Антикорупційний форум органів місцевого самоврядування та громадських ініці...
Ростислав Замлинський зустрівся з президентом компанії "PV Services Srl."
У ЛОДА вручили державні нагороди громадським діячам та кращим фахівцям галузі культури, медицини та ...
До Львова на відпочинок приїхали 540 дітей зі Східної України
На потреби Львівщини – понад 60 млн грн